Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érezhetem azt,hogy...

Miért érezhetem azt,hogy annyit itt a gyakorin is segítenek a kommentelők,mint amennyit a pszichológusom is segít?

Figyelt kérdés
Hetente járok pszichológushoz de úgy érzem ha kiírok ide egy kérdést a problémáimról itt is kapok annyi segítséget mint a pszichológustól.Még talán többet is.Egyébként a pszichológus ugyanazokat a tanácsokat adja mint itt a gyakorin a kommentelők.Légy bátrabb,járj emberek közé,keress hobbit,nyiss az emberek felé stb.De van értelme így járni?Igaz ingyen van,de akkor is.

2021. ápr. 25. 20:39
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Egy hónapja járok de úgy érzem nem vagyok előrébb semmivel.
2021. ápr. 25. 20:41
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
az ingyenesek valószínűleg pont ezért ingyenesek
2021. ápr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Én nem fizetek neki,de attól ő még az államtól ezért fizetést kap.
2021. ápr. 25. 20:43
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert itt gyakorin csak általánosságokban beszélsz dolgokról, neki több lehetősége van megismerni a teljes helyzetet. A másik, hogy azért itt sem mindig jókat mondanak az emberek.

A személyes kapcsolat meg megint más, mint itt ismeretlenekkel beszélni.

2021. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%
oké, de akkor se lesz egyik ingyenes se jobb, mint egy fizetős... ez minden orvosra igaz, nem tűnt még fel? se fogorvoshoz, se nőgyógyászhoz, se sehova nem megyek már államiba, inkább kiszenvedem a sok pénzt, de legalább emberként kezelnek, ha fizetek
2021. ápr. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
4 én úgy érzem,hogy ennyi erővel minden héten kiírhatnék ide egy kérdést a problémáimról,nem lennék hátrébb mint most.
2021. ápr. 25. 20:48
 7/30 anonim ***** válasza:
99%
Akkor csináld azt, hogy jársz oda tovább és közben itt is beszélsz a problémáról.
2021. ápr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
7 és a kettő együtt érni fog annyit,mintha egy jó pszichológushoz járnék?
2021. ápr. 25. 20:53
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
nem, jó szolgáltatásért fizetni kell
2021. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
79%
Milyen a jó pszichológus?
2021. ápr. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!