Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy telik a nyaratok?

Hogy telik a nyaratok?

Figyelt kérdés
Voltatok nyaralni?
2023. júl. 24. 19:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Angliaban elve Svedorszagba jottunk. Utobbi melegebbnek tunik ahol vagyunk, de ismeros ez a napon meleg, fekete felho alatt 17 fok. Kozben a hiradokban a bozottuzek a vilag minden tajan.

Hianyoznak a regi magyar nyarak tucsokciripelessel ( nincs) es harsfaillattal ( illata nincs). De nem panaszkodom, csak nem jo a vilagban.

2023. júl. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
31%
Marmint nekem jo buslakodni a regi nyarak miatt, a vilagban amik vannak, az faj.
2023. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
26%
#11 Itt épp ciripelnek a tücskök, azon kívül másom sincs.:)
2023. júl. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

pénz nélkül nem sok mindent tudok csinálni.

max sportolok.

2023. júl. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Szabadságon vagyok, mert tanítóként dolgozom. Sok tervem volt - főleg a keresztlányaimmal programozni, barátaimmal lenni, sportolni - de most azokról le kellett mondani. Várandós lettem és nagyon boldog vagyok emiatt, de közben veszélyeztetett lettem és most nagyon sokat kell pihennem. Napi 1 órát lehetek fenn maximum, amúgy fekvés, pihenés.

Annyi az előnye, hogy legalább az összes könyvet kiolvashatom, amire év közben nem jutott időm.

2023. júl. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Dolgozom, sportolok, hétvégén igyekszem kimozdulni a többi szingli barátommal, de ha úgy van, egyedül is.

(A nem szinglikkel, családosokkal is kimozdulok, csak értelemszerűen velük nehezebb összeegyeztetni.)


Várom, hogy 20 fok alatt legyen, de napon is 25 fok alatt.


Egyébként önbizalomromboló és frusztrációt kelt bennem, hogy mindenhol hallom, hogy el kellene utazni egy hétre vmi vízparton feküdni.

És ha valakinek ez nem való???



4 nap utazásom már volt, város- és kiállításnézés kellemes pulcsis időben, lesz még 3 nap (igen, abból 1 nap strandos), egyébként a hétvégi bicajozás, séta, ez-az megnézése.


Nekem ez a """nyaralás""".

2023. júl. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan, és elég stresszesen. Kimondott nyaralásom nem volt, de egy projekt keretében 1 hetet tölthettem a Balatonon.

A június munkával és önszorgalomból nyelvtanulással telt (tanárral), illetve gyakorlati hely kereséssel, mert az eredeti opcióm végül visszamondta.. Akörül hihetetlenül sok idegeskedés volt (meg keverés is), sajnos, és ez át is nyúlt júliusba, méghozzá elég szépen.

Viszont júliusban már sikerült egész sokat kirándulni, szabadban lenni, olvasni, sorozatot nézni, pihenni, új helyekre menni.

Tényleg egy pillanatnak tűnt az egész eddig..

2023. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!