Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A közösségi oldalon miért...

A közösségi oldalon miért tiltottatok le valakit és miért oldottátok fel egy kis idő múlva?

Figyelt kérdés
Mi játszódik le ilyenkor a fejetekben? Egy kis idő múlva tehát relatíve max egy év.
2023. júl. 24. 22:25
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

“Milyen barátság az, ahol letiltjátok egymást? Nevetnem kell.“


Nyilván vége a barátságnak és ha újra is kezdődik soha nem lesz olyan már mint régen, de az idők végezetéig maradjon a keserű szájíz?

2023. júl. 25. 07:23
 12/21 anonim ***** válasza:
0%
És itt mi a keserű szájíz?
2023. júl. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
A harag
2023. júl. 25. 07:45
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Miért kéne haragnak lennie, ha megbeszélitek a dolgot?
2023. júl. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
80%

Én se oldok fel soha senkit. Csak azt kellett eddig letiltanom (2 embert), aki nem értett a szép szóból, zaklatott, nem hagyott békén. Nyilván soha nem fogom feloldani, mert már nem akarom, hogy az életem része legyen. Tök mindegy előtte meddig voltunk jóban. Egy idő után nyilván nem haragszom, beáll a teljes közöny, de akkor sem oldom fel. Minek tenném?

Szerintem szánalmas és nevetséges a letiltogatás-feloldogatás, tini értelmi színvonal.

2023. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Jöhetnének válaszok, mert alig jött olyan, ami a kérdéshez (is) kapcsolódik.


Amúgy köszi nektek!

2023. júl. 25. 11:35
 17/21 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem szánalmas és nevetséges a letiltogatás-feloldogatás, tini értelmi színvonal."


Szerintem is. Én például nem élek vele, inkább kommunikálom az illetővel hogy mi a pálya. Többnyire megértik.

2023. júl. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Azokat tiltom le, akiktől szabadulni akarok, pl pénz hajhász csajok, megromlott kapcsolatok,stb.

És örökre tiltva marad, akit egyszer letiltok.

2023. szept. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Elolvastátok a kérdés második felét? Mindegy, feladom.
2023. szept. 26. 18:19
 20/21 anonim ***** válasza:

Válaszoltam a második felére is, értelmezd már.

Nem oldom fel, örökre tiltva marad...

Bonyolúlt?

2023. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!