Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen indokkal tiltottatok...

Milyen indokkal tiltottatok le barátot?

Figyelt kérdés
Írjatok nemeket is köszi!

2022. szept. 1. 13:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha feloldottátok mennyi idő után és minek hatására?
2022. szept. 1. 13:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor tiltottam le (pontosabban töröltem), amikor már nem volt barát. Nem "oldottam fel", vagyis nem vettem fel újra.
2022. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, ő fiú. Munkatársak voltunk, 2 évig tartottuk a kapcsolatot, mindketten parkapcsolatban. Aztán ő, mint aki bekattant, egyik napról a másikra teljesen megváltozott. Erősen flörtölgetni kezdett velem, perverz dolgokat írkált. Fél napig bírtam elviselni az üzeneteit, mire mondtam neki, hogy vagy abbahagyja vagy tiltom. Nem hagyta abba, tiltottam. Azóta sem oldottam fel, nem érdekel előtte mennyire jó haverok voltunk.
2022. szept. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt rá szükség, mert nem zaklatott, de szakítottam már meg barátságot. Egyoldalúvá vált, lelki szemetesnek használt, egy idő után besokalltam és elküldtem a fenébe. Ha ezek után nem hagyott volna békén, akkor letiltottam volna. Ha valakit letiltok, soha többet nem oldom fel, ez alap.
2022. szept. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2 èv barátsá után, mikor meg akarta d.gni az (mamár) exemet
2022. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Közösségi oldalakról való letiltásra gondolsz? Én feleslegesnek, sőt, nevetségesnek tartom. Ha valakivel komoly problémám van, akkor nem találkozom vele, nem hívom, nem írok neki és ennyi.
2022. szept. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!