Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hohy teszed túl magad azon,...

Hohy teszed túl magad azon, ha lenéznek?

Figyelt kérdés

Történt már veled ilyen?

Ha igen, hogy tetted túl magad rajta?

Nekem, már volt egy pár alkalom, amúgy is kevés az önbecsülésem, de sokszor eszembe jutnak ezek a szituációk és nagyon rosszul esik.


2023. júl. 24. 22:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Amilyen az adjonisten...
2023. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
20%
Te is nézel le másokat?
2023. júl. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Hat az segitene ha nem ragodnal a multon. Meg peldaul ha elgondolkoznal azon, hogy te hibadbol neznek le? Pl rohadnak a fogaid vagy budos vagy stb. Ha ilyen sajat hibabol neznek le az sem normalis feltetlen de azon tudsz valtoztatni.
2023. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz büdösnek lenni, elég ha buta vagy mint a tök.
2023. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kitana. ***** válasza:
11%

Úgy, hogy nekem nem kevés az önbecsülésem, és bármiféle lenézés maximum abból fakadhat, hogy nem ismer eléggé a másik.

Nyilván, ha személyiséghez kötődő dolgok miatt néz esetleg le, arra nem tudok mit mondani, ha azért néz le valaki, mert valahogy kinézek, de mondjuk ez sem hatna meg szerintem, külső terén csak az szokott érdekelni, hogy nekem meg mondjuk az éppen kinézett férfinak tetszem-e, nem random emberek véleménye.

2023. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Lenézni főleg azt próbálják aki valakinek az útjában van, pl egy hangadó csaj vagy pasi féltékeny. Amúgy a semmilyen szürke emberekkel nem foglalkoznak. A bunkóktól meg félnek.
2023. júl. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A lenézés csúnya dolog, ámde ha valaki nehezen illeszkedik be egy közösségbe, annak többnyire oka van. Lehet hogy magadba kell keresni a választ.
2023. júl. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elgondolkodom,miért néznek le(egyáltalán jól látom-e?)ha valamit nem jól csinálok,és ezért néznek le,akkor azon igyekszem változtatni.Ha meg csak a másik irigy,rossz napja van,kisebbségi komplexus gyötri,akkor nincs vele dolgom.
2023. júl. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kicsoda. Ha valami kolléga, random ismerős, szomszéd, idegen, vagy egyéb huszadrangú valaki, akkor vállat vonok és nem érdekel. Nem akarok megfelelni mindenféle jöttmentnek, az egy elvesztegetett élet lenne.

Van kb 5 ember az életemben, akinek érdekel a véleménye. Ha olyat tennék, ami miatt valamelyiküknek ennyire megváltozna rólam a véleménye akkor magamba néznék és változtatnék.

2023. júl. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor az egyik embernek megfelelsz, akkor a másiknak nem


kb ennyi a lényege, ha elindulsz egy irányban az életben, ez általában 30 fölött szokott kezdődni, úgyhogy még én sem tapasztaltam meg ezt lol


Ha kigyúrod magad, akkor kb lenéznek az okosok, ha okos vagy de vézna akkor lenéznek a kigyúrtak


A döntés az a te kezedben van, hogy hova akarsz tartozni, nagyjából ennyi


De terápia tényleg segít, meg a hit, hogy találsz egyszer egy olyan közösséget ami támaszt ad, amíg ez nincs, addig ilyeneket fogsz ide kiírkálni


Tudom milyen ez, kb én is elég gyakran érzem ezt az érzést

2023. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!