Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hohy teszed túl magad azon,...

Hohy teszed túl magad azon, ha lenéznek?

Figyelt kérdés

Történt már veled ilyen?

Ha igen, hogy tetted túl magad rajta?

Nekem, már volt egy pár alkalom, amúgy is kevés az önbecsülésem, de sokszor eszembe jutnak ezek a szituációk és nagyon rosszul esik.


2023. júl. 24. 22:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Miért kellene egyáltalán foglalkoznom vele?

Végiggondolom, jogos-e. Ha igen, változni próbálok. Ha nem, nem foglalkoztat.

2023. júl. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
én nem azt nézem hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja. ha egy olyan ember akire felnézek, akkor elgondolkodom rajta, de ha egy olyan szól be aki minden tekintetben kevesebb nálam, akkor leszarom, nevetek egy jót rajta, mert csak az irigység beszél belőle
2023. júl. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mindig meg nézem, hogy az, aki lenéz engem az kicsoda, illetve amiért lenéz engem, abba ő milyen, mit ért el, hogyan, mikor, milyen hattérel, környezetben érte el. Mérlegre teszem és amennyiben úgy gondolom, hogy ő se olyan ember aki le nézhet, vagy bármit is mondhatni nekem, abban az esetben nem foglalkozok vele, vagy esetleg rávilágitok hogy ő sem tökéletes annyira abban a dologban.
2023. júl. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!