Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az extrém kövér nők iránti...

Az extrém kövér nők iránti rajongásomnak milyen oka lehetnek?

Figyelt kérdés

Teljesen odavagyok az erősen túlsúlyos nőkért.A minél kövérebbek vonzanak.

Mindent megnézek,elolvasok,ami velük kapcsolatos.Nagyon zavar,amikor bántják,cikizik őket.Ha van rá alkalom,szívesen segítem őket.Nem tudom,mi lehet ennek az oka? Amúgy normál testalkatú,intelligens férfi vagyok.Nem azért vagyok oda értük,mert nem jutna más.



2023. júl. 27. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Anyukád, nagymamád kövér, vagy átlagos testsúlyú?
2023. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Átlagos alkatúak voltak,de már nem élnek.A közvetlen rokonságban nincs extrém kövér ember.
2023. júl. 27. 08:32
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy egy szexuálpszichológustól könnyebben választ kapnál a kérdésedre, mint itt.
2023. júl. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Biztos így van,de kíváncsi vagyok az emberek véleményére.Természetesen a normális emberekére.
2023. júl. 27. 08:42
 5/10 lufix válasza:
38%
Nekutasd. Csak örülj neki, A korpulensebb hölgyek olyas valamit adnak és tudnak amit nem lehet sem definiálni sem hova sorolni. Egyszerűen Én is az vagyok, aki maximálisan annak vagyok a pártolója hogy ami jó abból az isten sokat ad. És én is ugyan így gyűlölöm ha bárki cikizni mer egy hölgyet a sújáért. Egyszerűen van akit az átlag társadalmilag elismert megírt nő típus vonz, mást pedig a gyönyörűséges kerek idomok és minél nagyobb annál jobb.
2023. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"És én is ugyan így gyűlölöm ha bárki cikizni mer egy hölgyet a sújáért."


Remélem, ugyanígy kiállsz a vékonyabb nők mellett is, akiket szintén a súlyukért cikiznek.

2023. júl. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom a termékenységgel van összefüggésben, mert régen az számított ilyen szempontból előnyösebbnek, aki kövér volt, a willendorfi Vénusz is milyen telt, de sok helyen most is a ezt az alkatot tekintik ideálisnak. Amúgy meg nem kell mindenáron racionális magyarázatot keresni erre, a szexuális preferenciák nem így működnek.
2023. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez valami pszioizè beütès.

Na mindegy ,biztos lehet èlni vele.

Aki a 007es ügynököt játszotta annak is ijenje van úgytudom.

2023. júl. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Pierce Brosnan mostani felesége fiatalon vékony volt, és mikor megismerkedtek is vékony volt.

A nő csak szimplán elhagyta magát az évek során, ahogy idősödött.

2023. júl. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ez a kérdés engem is érdekelne, habár engem nem az extrém méretek, vonzanak, "csak" egy 30-50 kiló plusz az átlaghoz képest...
2023. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!