Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szoktatok sírni ? Szoktátok...

Szoktatok sírni ? Szoktátok magatokat elveszettnek érezni ? Hogy hiába dolgoztok, nincs értelme semminek ? Szoktátok magatokat csúnyának érezni , vagy hogy fáradtak vagytok és semmi sem sikerül ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 27. 14:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Kérlek ne veszekedjetek. Részvétem.

Lehet, hogy nem fogalmaztam jól a kérdést. Szoktatok azt èrezni, hogy mindenbe bele vagytok fáradva, értéktelenek vagytok , fizikai , lelki fáradtságot èreztek ?

2023. júl. 27. 15:48
 12/19 anonim ***** válasza:
84%
Hogyne, kb folyamatosan azt érzem.
2023. júl. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12- és mi törtènt ? Dolgozol valahol ? Nem szeretsz ott lenni ? Van családod ?
2023. júl. 27. 16:21
 14/19 anonim ***** válasza:
84%

Nem dolgozom, megint kirugtak, pedig baratságos vagyok és igyekszem jól csinálni a munkámat. De hát a szarkavarók mindig győznek.

Gyerek van, egyetlen jó dolog az életemben. De most kint dolgozik külföldön. Egyedül lakok, párom nincs.

Ha van munkám, olyankor hulla fáradt vagyok, még sincs elég pénz. Meg idő sem semmire. Ha nincs meló, még kevesebb pénz van.

Nem lehet találni egy megbízható, normális melót, sem társat, megint nem jutok el külföldre nyaralni és valószínűleg szép sem vagyok.

Hát ez van.

2023. júl. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ne is mondd. Én is állandóan hulla vagyok egész napi munka után, reggel megyek, este jövök. Öreg este, amire ágyba kerülök és elegem van. Ki vagyok merülve, de ez már nem csak fizikai és nem is múlik. Úgy érzem, nem is vagyok megbecsűlve , de már nem is érdekel. Én nem is akarok nyaralni, csak egy normális munkahelyet , valamit , amièrt érdemes küzdeni. Olyan fáradt vagyok. Mindenbe.

Nem akarsz kimenni a gyerekeddel külföldre ? A szarkavarók igen, mindenütt mindig győznek. Milyen munkakörben dolgoztál ? Mit kavartak ?

2023. júl. 27. 18:07
 16/19 anonim ***** válasza:
20%
Én már mindent feladtam, így nem teszek ilyet, mert hót fölösleges dolog.
2023. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"egy normális munkahelyet , valamit , amièrt érdemes küzdeni"

Mindennapi és nyári pihenésre, élményekre szükséged van, add meg magadnak.

Keress jó munkahelyet.

2023. júl. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A sírás önsajnálat. Sajnos van, amin nem tudunk változtatni, de ha rajtunk (is) múlik a jobb helyzet, tegyünk érte.
2023. júl. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán sírok, ahhoz, hogy ez megtörténjen, vagy valami nagyon borzasztónak "kell" történnie, vagy hevesebb negatív érzelem váltja ki (általában magány, durva igazságtalanság érzése), vagy épp, ha valamit régóta elnyomok magamban.

Bár már egy ideje tényleg nem jön össze, pedig szinte érzem, hogy jót tenne, és kicsit megkönnyebbülnék.


Ellenben szinte állandóan jelen van az elveszettség érzete. Jövő ilyenkor, ha minden jól megy, már meglesz az alapszakos diplomám, viszont hiába vannak céljaim, mégis totál egyedül és elveszettnek érzem magam. Van bennem egy kisebb (=elég nagy) kapunyitási pánik is.

Lelki fáradtság is pipa; az idei évben alig sikerült valami úgy, ahogy szerettem volna, gördülékenyen konkrétan semmi sem ment, az elmúlt két hónap pedig kiváltképp stresszes volt. Amihez rekordmennyiségű itthoni veszekedés is társult, és nem kicsit érzem magam fáradtnak.

2023. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!