Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy a kétszínű...

Miért van az hogy a kétszínű embereket nehéz kiszűrni elsőre?

Figyelt kérdés
Elkell hogy teljen kis idő,néha hosszabb is,hogy meglassuk ki is ő valójàban.
2023. júl. 28. 15:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül nehéz. Legtöbbször már ránézésre látszik vagy kiderül 1 mondat után. Kevés olyan van köztük, amelyik van annyira értelmes, hogy sokáig titkolni tudja.
2023. júl. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1-es hogyan tudod ranezesre kiszurni?
2023. júl. 28. 15:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ki tudom szűrni. De ehhez önismeret, önbizalom kell. Addig nem megy.
2023. júl. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is kiszúrom 1-2 nap alatt. Ez valami képesség nálunk szerintem. :D Másoknak sokkal tovább tart a környezetemben mint nekem.
2023. júl. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Kétszínű ember arról ismerszik meg, hogy nincs összhangban a stílusa, kultúrája, vallási jelképrendszere a viselkedésével.

Pld:

- Zolinak ott log a nyakában a KERESZT, de közben leszolja a koldusokat úgy, hogy a koldust nem ismer


Tehát abból ismerszik meg egy kétszín ember, hogy hogyan nyilvánul meg!

Inkább azok a kétszínű emberek akik buták mert nem látják át, hogy a viselkedésük nincs összhangban a személyiségükkel, megjelenésükkel.


Ezt ha elköveted és észreveszed magadon akkor onnantól kezdve látni fogod másokon megnyilvánulni amíg.


Önismeret = emberismeret!

2023. júl. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
A kétszínű emberek manipulatív személyiségek,nekem annyi kétszínű emberrel volt dolgom,hogy akár két mondat váltása után is rájövök hogy kétszínű
2023. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen vagy ha a szavai,igeretei nincsenek osszhangban a cselekedeteivel.Neha egy rossz belso erzes a semmibol is utalhat arra hogy valaki ketszinu.
2023. júl. 28. 16:33
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig nem szabad senkit kétszínűnek tartani amíg a viselkedésével nem szolgált rá, mert ha így működsz(kedves vagy nem kedves kérdező) akkor ezzel feljogosítod az embert, hogy veled kétszínűen viselkedjen.

Rossz az, aki rosszra gondol


10 -ből 8 embernek fogalma sincs még a saját viselkedési sémáiról sem, ezért sem ismeri fel a mások viselkedésében jó/ rossz sémáit.


Ember csak azt tudja értelmezni amit ért.

Ha a fejedben nincs ott az az információ, hogy ez egy alma és ehető akkor nem eszi meg mert hülye lenne kockáztatni az életét, bár aki sötét az megeszi mert nem fél.


Ezért volt régen minden törzsben, királyivárban, palotában egy kóstoló!

2023. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!