Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mindig a hülye, a...

Miért mindig a hülye, a kétszínű, a gerinctelen embereket vonzom be?

Figyelt kérdés

Már senkiben nem tudok bízni és nem is akarok. Elegem van. Én mindig hamar megszeretem a másikat, aztán mindig koppanok, mert kiderül róla valami. Mindig!! Most egy olyan lány próbál velem haverkodni, aki totál hűtlen a párjához,ami nyilván azt jelenti, hogy full gerinctelen ember, aki nekem is keresztbe fog tenni egyszer. Már azt is elhiszem, amiket mások terjesztenek emberekről, mindenkit már messziről kerülök. Szüleimben sem tudok bízni, mert kiderült nem is akartak, csak azért hogy ne kelljen anyámnak dolgozni, és hogy bebizonyítsa mamának, hogy ő jó anya... És sajnos megszülettem, pedig 10% esélye volt anyámnak, hogy teherbe tud majd esni.... Két kérdésem van

1. Miért a hülyeket vonzom be?

2: Lehet-e emberi kapcsolat/érintés nélkül boldogan élni?

23L


2018. márc. 11. 17:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Hülyén fogalmaztam... Szóval anyám kétszínűsködik és ha mama ittvan vagy volt nálunk régen, mindig felvette a jo anya álarcot, közben pedig engem utált...
2018. márc. 11. 17:47
 2/2 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide anyúd esete? Õt nem “vonzottad be”. Elég értelmetlen leírás, fõleg mert 1 lány miatt általánosítasz.

A többi ismerõsödrõl mi derült ki?

2018. márc. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!