Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi fodrászok alapból...

Férfi fodrászok alapból nagyon előzékenyek kedvesek, vagy akiknél voltam ők lehet nem is heterok?

Figyelt kérdés

Egyikőjükről sem látszik úgy semmi, nekik természetes a hibátlan haj, rendezett külső, csak a viselkedés számomra idegen :D Úgy bánik velem az egyik mintha ezeréves barátok lennénk, pacsizik, kérdezi hogy na mit fogunk vágni? készültél bármilyen dizájnnal?

Már legelőször lestoppolt magának mivel úgy értem rá és csak elsétáltam az üzletbe, nagyon meggyőzött a végeredmény, szinte ugyanazt kihozta a hajamból amit szerettem volna, mondta hogy nyugodtan keressem facen, nem muszáj az üzletet hívni.


Én úgy gondolom hogy aki ügyfelekkel dolgozik azoknál ilyen a példás viselkedés, de az átlag meg némán végzi a dolgát 30-35 percig, és a végén mondja az összeget azt ennyi.

Ennek a csávónak van nője, de a mai világban elvileg semmit nem számít, ez igaz?


2021. okt. 19. 13:57
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Szoval ha kedves jol bán az ügyfelével hogy visszatérjen akkor homosex? Szerintem inkább te vagy az
2021. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos, hogy hetero. De amiket írtál, azokból nem igazán lehet következtetni a szexualitására. Egy dolog van, amiböl ezt el lehetne dönteni, az pedig az, hogy be jönnek-e neki a fiúk is, vagy sem.


Az, hogy megfelelöen végzi a munkáját nem jelenti azt, hogy nem hetero. A fordítottja is igaz: a szótlan fodrász srácok sem feltétlen heterok.

2021. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak megadja a módját , a fodrász egy bizalmi szakma , igazából minden fodrásznak így kellene hozzáálnia a vendégeihez
2021. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

Meleg vagyok, életem során több száz meleg csávóval ismerkedtem meg vagy találkoztam legalább. Nem vagyunk előzékenyebbek, kedvesebbek vagy barátságosabbak, mint a heterók.


Életem egyetlen férfi fodrásza egyébként barátságos volt és néha poénkodott, de alapvetően csendes volt (és amúgy heteró). Néha kimondottan az az érzésem volt mellette, hogy nem szereti az embereket, csak szeret hajat vágni. Többek között ezért is szerettem hozzá járni.

2021. okt. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy saját fodrászat nyitását tervezi és építi a vendégkört.
2021. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mint ahogy a negatív általánosítás felesleges, úgy a pozitív is.

Nincs olyan, hogy "férfi fodrászok" max olyan van, akihez te jártál, és kedves volt veled.

És melegekkel sem érdemes általánosítani; a meleg férfi-hetero nő összetartás/barátság nagyrészt egy Hollywood klisé. A többség nem fog külön kedveskedni neked csak azért mert te nő vagy, ő meg egy meleg férfi.

Mindenki más és más,örülj neki hogy találtál egy jó fodrászt.

2021. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os nak van igaza , jó , normális , nem mindegy hogy kiket szeret? Sztem teljesen.
2021. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez inkább csak marketing fogás a részéről.A nemi identitása ettől független.
2021. okt. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!