Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legutolsó baklövésed...

Mi volt a legutolsó baklövésed amire kiadtál pénzt és nagyon megbántad?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 20:50
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

#9


Megpróbálhatok adni még egy esélyt a dolognak, hátha a lány személye volt a gond, akivel megpróbáltam ezt.

2023. aug. 1. 21:15
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
A századik "csodálatosan hatákony".mocsok drága krém a problémás bőrömre, mert hát ez biztos működni fog... Aha. Majdnem.
2023. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
49%

6! Az azért egy komoly mentális probléma; ha ennyire nem tudod kordában tartani magad, mielőbb kérj segítséget... Nem viccelek, vannak problémák, aminek ez egy tünete lehet...


Ami engem illet, én nagyon mértéktartó vagyok, sokszor meggondolom, mire adok ki pénzt, ennek ellenére nyilván vannak rossz gazdasági döntéseim, csak épp nem akkora horderejűek, s nem olyan gyakoriak.

Ami most eszembe jut, párszázas, esetleg 1-2 ezres tétel, ez gazdasági (anyagi) értelemben nem számottevő fontosságú...

2023. aug. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
16%
#11 Jó lesz, meglátod!!!
2023. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
53%

#12


De ugye nem Forever vagy valami ilyesmi?

2023. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

#14

Ha komolyan gondolod akkor írj és megbeszéljük, hogyha esetleg nem az ország másik végén lakunk és meg tudunk bízni egymásban akkor hátha működhet.

2023. aug. 1. 21:19
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embernek adtam penzt nehezsegei miatt - kulfoldon elek, nincs gyerekem, eredetileg szivesen adok -, akirol utana hallgatom, hogy intim gyantara jar, koncertekre, hangversenyekre, etterembe, mikozben foldonfuto. Ezen begurultam, mert mielott jol kezdtem elni, elotte tenyleg akkor fogadtam el, ha eheztem volna.

Az ismeros sosem ker, csak tarhal, gyakorlatilag szar alaknak erezned magad, ha nem adsz.

Azt sajnalom, nem masnak masra adtam annak idejen.

2023. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
75%
Spárban vettem kiló kenyeret. Egy ezres volt és tiszta penész az egész.
2023. aug. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#16 Miért, hol laksz?
2023. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

#19 Az ország középső részén Délen.

te?

2023. aug. 1. 21:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!