Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legutolsó baklövésed...

Mi volt a legutolsó baklövésed amire kiadtál pénzt és nagyon megbántad?

Figyelt kérdés
2023. aug. 1. 20:50
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Mindig nagyon átgondolom, hogy mire költök, szóval a legtöbb dolognak hasznát veszem. Élelmiszereket szoktam úgy megvenni, hogy végül nem fogy el, pl különleges szószokat. De ezek nem nagy összegek. Múltkor 1 hónapig hezitáltam, hogy megrendeljek-e egy gyűrűt a netről, ami nagyon tetszett. Ezüstnek hirdették, ráadásul mindennap megjelent a reklám és a végén beadtam a derekam, megrendeltem. Nagyon szép volt, de rögtön elkezdett zöldülni, majd a kő is kiesett belőle..m nagyon csalódott voltam, mert a legolcsóbb bizsu ékszereim is jobban bírják, szóval átvertek vele.
2023. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére csak 5 ezer volt+szállítás, de még ennyit sem ért, mert ennyi erővel vehettem volna a boltban bizsut is. Csak azért rendeltem, mert azt hittem tartósabb lesz. 🙄
2023. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!