Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretem a munkahelyemet de a...

Szeretem a munkahelyemet de a kollégákat nem. Megy a hülyeség állandóan. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
2023. máj. 12. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Munkahelyre pihenni járunk be, nem dolgozni, nem haverkodni.


Mert a fizetés a lényeg.

2023. máj. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, én mindenkit gyűlölök
2023. máj. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is
2023. máj. 12. 10:23
 4/7 Kólauborkával ***** válasza:
100%

Ilyenkor kell melóhelyet váltani. Sosem értettem minek szenvednek az emberek olyan helyen amit nem szeretnek…

Egyetlen kivétel a gyárfaluk, ahol a nagytöbbségnek nincs más lehetösége. Bár a költözés is egy lehetöség…

2023. máj. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2023. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mo.-n max. csak olyan munkahely jó, ahol vagy "én" vagyok a vállalkozó, vagy otthoni munka a jó.

Mo. az őrült emberek országa... De ezt már a világ összes országa tudja... Még Észa-Koreában is:).

2023. máj. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Úgy, mint te. Szeretem a munkám, de egymást hátráltatják,rossz indulatú pletykák mennek. Két színűek, ahogy kilép valaki már csúnya dolgokat mondanak róla, holott előtte nyaltak neki. Ezt utálom rohadtul.

Vidéken élek, ez fizet még a legjobban. Családom van. 2,5 éves gyerkőc.. Nem tehetem meg, hogy messzebb menjek, mert idő az is, gyerekért menni kell. Rosszabbul fizető állás van, de félek váltani, mert ebben dolgozom 10 éve, mást meg újra kezdeni.. Így tűröm még :(

2023. máj. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!