Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen élet lenne az ha nem...

Milyen élet lenne az ha nem tudnánk többet hazudni?

Figyelt kérdés
Láttam egy filmet amiben a főszereplő férfin kívül senki nem tudott hazudni egyedül csak Ő és bárki elhitt neki bármit elég ijesztő élet lenne így nem?
2023. aug. 3. 07:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Van erről egy film, Hantaboj volt azt hiszem a neve.
2023. aug. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha én elhiszem, hogy az ég piros, akkor én úgy gondolom, hogy nem hazudok. De ettől még nem lesz igaz. Maximum a tudatos hazudozást lehetne eltörölni, de meg így se mondana mindenki igazat.
2023. aug. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy bunyók lennének.
2023. aug. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos jobb lenne az élet, de ha nem tudnánk hazudni akkor az agyműködésünk is korlátozottabb lenne. Ami kitudja milyen életet biztosítana. Mert más okból nem képzelhető el a hazugság nélküli lét, csak ha agyunk nem lenne képes hazugságokat kitalálni. Például az autisták agya többségében nem tud hazudni, illetve elvontabb dolgokat megérteni. Lehet hogy hasonlóak lennénk.
2023. aug. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Szinte minden emberi kapcsolat szétbomlana.

Átformálódna a földi rendszer, csak valóban jó emberek lennének a vezetőség.

Sok időbe telne, de megszoknánk, hogy a másik gondolata és érzelme az ő teremtménye. A magamfajtáknak, akiknek hatalmas az elméjük, vigyáznunk kéne, mert lehet üldöznének minket, azt gondolván, hogy károsak, egoisták vagyunk, és tönkre akarjuk tenni a bolygót.

2023. aug. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Az emebrek 90%-a felmondana ha megtudank hogy a fonokuk egy hazudos f***szopo
2023. aug. 6. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimnek könnyebb lett volna. Folyton azt hazudtam, hogy nem kell pisilnem aztán egy idő múlva vagy a legfurább helyeken kellett azonnal wc-t keresniük vagy takarítaniuk kellett utánam. :D
2023. aug. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
én pl nem akarok hazudni ez majdnem olyan mintha nem tudnék, mert hányingerem van a hazugságoktól.. talán évente 2x fordul elő hogy a család kérésére mást mondok mint kéne, egyébként meg sosem hazudok és engem azért köveznek meg.. milyen érdekes az egész :)
2023. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!