Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ennek mikor lesz vége?

Ennek mikor lesz vége?

Figyelt kérdés

Múlt hét péntek óta nyaralok a nagyszüleimnél, történt hogy elküldtek a boltba egy Coopról beszélünk és szégyen nem szégyen nem tudtam hogy ott a zsemlét nem a vevőnek kell beütnie a mérlegnél hanem a kasszánál fizetésnél kell megmondani.

Fizettem és mondom az eladónak 8 zsemlém van, mire összehúzott szemmel és flegmán rám szólt hogy 9 zsemlét vettem, hat meg három. Mondom oké.

Azóta ha boltba megyek mindig mellettem vagy a közelembe van egy eladó mintha lopnék és addig figyelnek még a szalagra fel nem pakolom a cuccaimat. Mondtam a mamáméknak azt mondta toljam le őket.

Most nem tudom e azért a zsemle miatt vagy mert idegen vagyok nekik a faluba? 2ezer fős faluról van szó.

Nagyon zavaró és vasárnapig itt leszek a mamánál biztos még el fognak küldeni a boltba, amúgy 19 vagyok csak sose láttam még ilyet. Úgy fogom már fel, hogy legalább nem egyedül vásárolok :)


2023. aug. 7. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Nem gyanúsítanak lopással, elvégre nem loptál, a szalagra tetted, csak rosszul számoltál, az ő dolga megszámolni. Talán kicsit túlreagálod.
2023. aug. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, mosolyogva menj be legközelebb!!!
2023. aug. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Majd ha elmész a faluból.
2023. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vedd ugy, hogy nem szemelyedben vagy gyanus, hanem minden vevoben lehetseges lopkodot lat, foleg aki nem allando vevoje.
2023. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!