Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a mai tizen- és...

Szerintetek a mai tizen- és huszonévesek szívesebben tegeződnek egymással ismeretlenül, vagy nem?

Figyelt kérdés

Nem a hivatalos érintkezésre gondoltam, hanem magánjellegűekre. Én még nem találkoztam ilyenekkel, de lehetnek olyan tinik, vagy huszonévesek, akik szeretik, ha kortársaik is magázzák őket, és más fiatalabb idegentől is elvárják ezt, ők sem nyitottak a tegeződés felé? Szerintetek amúgy a tegeződés felé megy az irány ebben a korosztályban, vagy nem? És ezt tartjátok természetesnek, alapnak, vagy nem efelé kéne haladni?


És most ennek a korosztálynak az egymás közti kommunikációját értem ezalatt, nem az idősebbekkel.


2023. aug. 7. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

egyértelműen tegeződés, de még harmincasok körében is.

rideg, távolságtartó, vagy koravén hatást keltesz vele, ha ilyen életkorban magánjellegű érintkezés során magázódsz a veled egykorúakkal.

2023. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne viccelj már... Ezek gyereket is nemzenek egymásnak, meg össze is költöznek teljesen ismeretlenül, akkor tegeződésen miért akadnának fent?
2023. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom és szerintem is természetes, én ruhaboltban vagyok eladó, hozzánk amúgy is ez a fiatal korosztály szokott jönni, még senki nem kérte ki magának a tegezést, vissza is szoktak tegezni. Ilyen éves korban kölcsönösen magázódni szerintem súlyosan karót nyeltségre utal
2023. aug. 7. 16:53
 4/9 A kérdező kommentje:
1-es és 2-es, csak itt ezen a fórumon olvastam ilyen hozzászólásokat is, de lehet hogy csak trollok voltak, akik a magázást preferálták ennyi évesen
2023. aug. 7. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Te valahol a múltszázadban élsz, hogy ennyire idegen dolog neked a tegeződés?
2023. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én meg soha nem értettem. Nyilván más dolog, hogy nem tegezem le a szomszéd 80 éves Julika nénit, vagy a tőlem jóval idősebb osztályvezető főorvost aki a főnököm, de amúgy mi munkahelyen is alapjáraton tegeződünk egymással, mindenféle korosztály. És magázva ugyanúgy, sőt még szebben tudom elküldeni az embereket az anyjukba
2023. aug. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerettségi körömben az 50-60 évesek is természetesnek veszik a tegezödést, kivéve néhány mereven hivatalos helyzetet, de munkahelyne, üzletben, közlekedésben a tegezödés a természetes, normális forma. (66N)
2023. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5-ös ezt nekem írtad? Szerintem eléggé lejött, hogy én is a tegeződés híve vagyok, a kérdés arra irányult, hogy vannak-e ebben a korosztályban is megrögzötten magázódósak is, vagy nem jellemző ez ilyen fiatalon
2023. aug. 7. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
2023. aug. 7. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!