Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy nárcisztikus szűlő hogy...

Egy nárcisztikus szűlő hogy reagál arra hogy a gyerekének mentális problémái vannak ?

Figyelt kérdés
El mondjam neki vagy inkább ne ?

2023. máj. 17. 22:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne! Ha valóban nárcisztikus, nemcsak a divat hatására mondod rá, akkor egyrészt örül, hogy ezzel is új támadási felületet adsz neki, ráadásul igazolva látja a veled szembeni összes szemétségét, te vagy a hibás, mert nem vagy normális. Nárcisszal szemben alap a zéró bizalom, mert bármivel képes visszaélni.
2023. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém nárcisztikus volt. Nem az volt a legnagyobb gondom, hogy mentális betegségre, hogy reagál. 10 éven át bántalmazott fizikailga, lelkileg és szexuálisan. Azokat az időket se feldolgozni, se elfogadni nemtudom. Ha nem nyomnának tele bogyókkal már rég megöltem volna magam.


Szóval ne aggódj. Ha nárciztikus, nem ez lesz a legnagyobb gondod.

2023. máj. 18. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém azt mondta, hogy szimplán hisztérikus vagyok.
2023. máj. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nárci, akkor megelőző csapásként már eleve mentegetőzni fog neked.
2023. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A súlyos nárcisztikus szülőket börtönbe kellene zárni.
2023. jún. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából tök mindegy, nem fogja érdekelni. Az enyémet legalábbis egész biztosan nem érdekelné, ha velem valami történne.
2023. júl. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

egyszer anyammal beszelgettem.

valahogy szobajott az, hogy regebben milyen szomorkasnak tuntem mindig, meg hogy ugy tunt mintha depresszios lennek. rohogott egy jot rajta.

tenyleg, valoszinuleg depresszios voltam. ongyilkossagot terveztem. o meg csak kirohogott. ha most valaki megkerdezne tole hogy tenyleg tortent e ilyen, fix tagadna.

márc. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egy nárcisztikus szülőt ha mentális beteg vagy ez büszkeséggel tölti el és mindent meg fog tenni, hogy a betegségedet kihasználva ellehetetlenítsen és pokollá tegye az életed.


Nekem nárcisztikus, pedofil apám volt. Úgy éltem túl, hogy kiöltem minden érzést magamból és létrehoztam egy második személyiséget.


Most bipoláris zavarral, borderline zavarral, hangulati zavarokkal, önértékelési zavarokkal, szorongásos zavarokkal, többszörös személyiség zavarral, szociális fóbiával és paranóniával kezelnek.

márc. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!