Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma már ez a trendi?

Ma már ez a trendi?

Figyelt kérdés

Kezdeném azzal,hogy nekem még volt gyerekszobám.

Történések.Nyílik a lakásajtó és belibeg egy alak.Felvagyok háborodva az ilyenen.Elvárásom ahogy én teszem.Hangjelzés ( csengő,kopogás ) megvárom,hogy kinyíljon az ajtó és köszönök,aztán fogok bele az érkezésem okfejtésébe.Ma már csak berongyolnak és se puszi se pá.Én vagyok ennyire degenerált vagy azok akik ily módon érkeznek?


2023. aug. 11. 15:04
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A neveletlenségnek semmi köze a trendhez, vagy hogy milyen évet írunk.
2023. aug. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nos, ha valaki nálam azt csinálná, hogy kinyitom az ajtót, erre minden szó nélkül bejön, megfognám a grabancánál és kidobnám.
2023. aug. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2. Nyítja ő magának,de még csak nem is kopog vagy csönget.amikor meglát csak vigyorog mint a tejbetők és közli itt vagyok.Ilyenkor már nyílik a zsebemben a nem létező bicska.Aztán ha ajtót mutatok nekik akkor megvannak lepödve és ki űl a képükre a döbbenet.Nos ezért tettem itt fel a kérdést,értem,nem trendi,akkor nevezzük akárminek.Azért nem írtam neveletlenséget mert nem tudom ma ezen a téren mi a szokás.
2023. aug. 11. 15:33
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Szomszédom fiához úgy jártak haza a haverjai, mintha ott laknának.
2023. aug. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
erről írtam tapasztalatból.Ez a gyerekszoba hiánya vagy valami más amiért így viselkednek.Mintha már nem létezne a magánszféra, az alanyi jogon kiérdemelt tisztelet.Az is kiveri nálam a biztósitékot ha valaki a kezében telefonnal érkezik és a távozásáig ki sem esik a kezéből és csetelget miközben társalgunk.Az ilyen marharépa miért jőn egyáltalán?Mi erről a véleményed?
2023. aug. 11. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyira modoros vagy, hogy valami hihetetlen.
2023. aug. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Zárni kell az ajtót mert bejön a betörő. Hát látod!

Ráadásul ha így surran be valaki és ellop valamit, a rendőrség is csak a kezét tárja szét, meg a biztosító se fizet. Hiszen nem tettél meg mindent a lakásod biztonságban tartására. Alap hogy zárni kell a bejárati ajtót, főleg manapság.

És a betörőnek meg aztán főleg nem volt gyerekszobája. Bizony!

2023. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6. Köszönöm az elismerést ha ezt a megjegyzést a jó indulat vezérelte!

Ez kialakult bennem mert emberekkel foglalkoztam és aztán nemzetközi kamionosként 18 országban kellett megértetni magam.Tehát,ékes bizonyíték rá,hogy a rutin meg az évek nem tünnek el nyomtalanul.

2023. aug. 12. 12:13
 9/9 A kérdező kommentje:
7. Kertes házról van szó.Viszont jogos érvelés az ajtózárás.De én sűrűn járok ki és be,az ajtó zárás meg ennél fogva macerás.Igaz,ha nyílik az ajtó a bent felszerelt szélcsengő jelzi az ajtónyítást,ez az egész lakásban hallható.Ezt a kérdésemben nem fogalmaztam meg így nem volt rálátásod,am sorry about that. ( sajnálom ezért ).
2023. aug. 12. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!