Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Futó férfiaknak a gusztustalan...

Futó férfiaknak a gusztustalankodás miért trendi?

Figyelt kérdés

Bizonyos futó férfiak a közösségi oldalakon miért szeretik mutotgatni és nyilvánosan felhívni a figyelmet gusztustalan, nem szép, igénytelen dolgokra önmagukkal kapcsolatban.


A kérdés egyik terepfutó magyar híresség (?) valami Csanya becenevű futó kapcsán merült fel aki egyik nagy látogatottságú oldalra olyan posztot rakott ki hogy futás közben hasmenése lett és hogy amikor a bokorban f*sott akkor egy bicajos elment mellette és látta a fenekét.


Azért mert ez futáskor történt (mert igen el szokott néha fordulni) attól még ez ugyanúgy nem érdekel senkit mint az ha munka után hazamegyek és rakok egy nagy halmot a wc-be!


Mindkét esetben nagyon ízléstelen volna kiírni instagramra vagy facebookra. De ez a fickó ez kiírja.


Hogyhogy nincs benne annyi igényesség hogy érzékelje a saját ízléstelenségét?


Aztán futó férfiakra gyakran jellemző hogy olyan futós posztokat rak ki ahol henceg azzal hogy ő már milyen öreg, szakadt meg igénytelen, és mutogatja a szándékosan lehető legrosszabbul elkészített, minél rusnyábban lefotózott pofáját.


Ennek mi az értelme és lényege?



#futás #sport #igénytelenkedés
2021. nov. 14. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom büszke magára, hogy ekkora erőfeszítést tesz, de ő hasmarssal is fut tovább.

Persze csak a magnézium túlzott bevitele miatt fossa össze magát, de az részletkérdés.

2021. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

# 1


érdekes módon női futók nem gusztustalankodnak így soha

2021. nov. 14. 13:30
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű feltűnési viszketegség, ne foglalkozz az ilyen ostoba posztokkal.
2021. nov. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, akikről én tudok, ilyeneket nem szoktak posztolni, inkább futóeredményeken (események esetén érem, póló, illetve maga a rendezvény lebonyolítása, véleményezése), teljesítményen (táv, idő), futás helyszínein, tapasztalatokon, baleseteken, sérüléseken, regenerálódás szükségességén, keresztedzés fontosságán szokott lenni a hangsúly.
2021. nov. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem minden körben vannak, akik minden kis részletét posztolják az életüknek, mert valahogy azt gondolják ez annyira fontos és érdekel mindenkit. De lehet az is van, hogy ha pénzt keres ezzel, akkor valamit folyamtosan posztolni kell, hogy legyen tartalom.
2021. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5. Szerintem ez nem a legjobb módja a pénz keresettnek, és ezzel nem azt akarom sugallni hogy menjen rakodómunkásnak, hanem azt hogy lennének kreatívabb elfoglaltságot is amiről mutogathatna videókat.
2021. nov. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
#6 lehet ha szponzorokat szeretne, akkor számít, hogy mennyi poszt van mennyien nézik. és van egy tippem, hogy a szarós posztokat sokan. ettől még persze kreténség az egész úgy ahogy van. eleve én pl ismerősöket követek max, ott meg lehet vicces egy ilyen. idegennél meg érdektelen.
2021. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7. Roppant kíváncsivá tettél hogy szerinted melyik szponzor kíváncsi, egy bokorban éppen nagy dolgát végző emberre! :D
2021. nov. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

2 A lehet, hogy a futó nők nem csinálnak ilyet, de amennyi undorító képet meg leírást olvastam a kismamáktól, bőven hozzák azok is a szintet.


Büszkén vigyorok, miközben lóg a köldökzsinór a pitsájából, mutogatja a frissen bevarrt császáros heget meg hogy hogy körberágta a pulya a mellbimbóját... Leírásokat ad arról, hogy hogy széthányta magát és mennyi szart evett össze, mikor rájött a terheskatt. Fsznak sem hiányzik ez sem ám..

2021. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
amúgy annyi, hogy a figyelem hajhász nők a mellüket és a feneküket teszik ki.
2021. nov. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!