Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kezelitek az agresszív...

Hogyan kezelitek az agresszív embereket?

Figyelt kérdés

Mai napon nyugdíjas édesanyámmal mentem vásárolni egy szupermarketbe. Anyukám kedves, kapcsolatteremtő ember és amikor beálltunk a sorba fizetni, valamiért nagyon csúnyán nézett rá az előtte álló negyvenes faszi.

Édesanyám viccesen annyit mondott, jaj de csúnyán néz rám az úr.

Erre a csávó durván elküldte a fenébe anyukámat.

Férfi lévén gyűlölöm a nőkkel tahó embereket, úgyhogy erélyes stílusban közöltem vele, hogy nyugodjon már le!

Erre a faszi közölte, hogy nekem nem osztott lapot!

Mondom neki, hogy megtaníthatták volna jómodorra.

Erre a csávó közli, hogy most álljak le, mert lerugdoss.

Nyugodtan közöltem vele, hogy próbálja csak meg itt a kamerák előtt.

Utána ment és fizetett, ahogy mi is.


Ti hogyan kezelitek az ilyen agresszív állatokat? Mit csinálhattam volna másképp?



2023. aug. 11. 15:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Nem kötök beléjük.
2023. aug. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ebben az esetben ő kötött belénk, de mindegy.
2023. aug. 11. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ha valaki csúnyán néz rám, akkor nem szólok hozzá, mert akkor ez lesz a vége, én értem a jó szándékot anyukád részéről, de ez olyan “házhoz ment a pofonért” jellegű dolog volt, akkor is megvan az esélye, hogy elküldenek a fenébe, ha egy látszólag nyugodt emberhez szólsz hozzá, akkor mit vártatok, amikor egy látszólag agresszívnak szóltok oda?


Ha nem szóltok hozzá, akkor bármilyen veszekedés nélkül mehetett volna mindenki a saját dolgára :D

2023. aug. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%

Ráüvöltök vagy utcán utána megyek és beszaratom, végső esetben lerúgom!

Az édesanyákkal meg nem packázunk, mert azért pusztítok!

2023. aug. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Ezért nem történik semmi, mert mindig csak becsicskultok, jaj bocsi, még ha anyádat szidják akkor is, régen az ilyennek ömlött a vér a fejéből! Ennyi!
2023. aug. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Alapból generációk közti különbségek voltak a szituban: egyik régi módi, a másik újkori. Nem mindenki szereti a small talk-ot, a jópofizást. Lehet az is, hogy az illetőnek a saját anyjával van valamilyen rossz kapcsolata, így a boltban lévő idős személy csak szikra volt a stílusával a helyzet élesbe állítására.


A lényeg: úgy vagyok vele, hogy:

Nyugodtan lehet a másikkal szemétkedni, de mindenkinek kijut az életben elég sok "ajándék" (halál, betegség, baleset, válás, természeti csapás, stb.), úgyhogy én nem szólok vissza, mert az élet lerendez sokmindent...

2023. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sok mindenben igazatok van. Köszönöm a válaszokat! Kivéve a súlyos testi sértést, mint lehetőséget.
2023. aug. 11. 16:47
 8/9 anonim ***** válasza:

“ Édesanyám viccesen annyit mondott, jaj de csúnyán néz rám az úr.”


Mondjuk én se szeretem ha megjegyzéseket tesznek rám. Örülök ha egy idegent szórakoztat ha szr napom van, vagy valami rossz történt, de ne tegye a megjegyzéseit.

2023. aug. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól kezelted, én ugyan ebben a helyzetben teljesen lefagytam amikor megfenyegetett, aztán anyám zavarta el a tahó parasztot.
2023. aug. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!