Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi történt volna...

Szerintetek mi történt volna velem ha beszállok a kocsiba?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú koromban kb 18-19 évesen az volt a hobbim hogy túrázok, kirándulok. Egyszer elmentem egyedül kirándulni messze az otthonomtól.

Két falu között volt egy hosszabb útszakasz ahol én gyalogoltam és megállt mellettem egy lepukkant szuzuki 3 nem túl bizalomgerjesztő kreol honfitársunkkal, majd felajánlották hogy elvisznek a következő faluba.

Természetesen nemet mondtam és hivatkoztam hogy épp a gyaloglás/kirándulás a célom. Erre erősödtek hogy ők elvisznek és csak segíteni akarnak, így beszéltünk egy ideig de végül csak tovább mentek.


Bevallom nagyon megijedtem és feszült volt a levegő akkor annak ellenére hogy én optimista, kicsit naív vagyok. Egyikük eléggé méregett engem meg a hátizsákom. Nem hiszem hogy meg tudtam volna megvédeni magam, ráadásúl vékony fizikumú vagyok és nem verekedtem soha. Végig aggódtam hogy az út hátralevő részében nem-e várnak rám valahol.



2023. aug. 12. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Elvittek volna, nem lett volna baj.
Baj lett volna belőle. Ki tudja mi...
43 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
54%
Most komolyan ezen kattogsz, több mint egy évtizeddel később?
2023. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
45%
kifizeted volna a fuvart
2023. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, nem tudom megmondani, hogy mi lett volna.
2023. aug. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom mit lett volna, de jól döntöttél, hogy nem fogadtad el.
2023. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg nem jótékony szamaritánusok voltak. Még férfiként sem tanácsos kívül eső helyeken egyedül csavarogni, főleg manapság.
2023. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem volt az olyan régen.

Csak arra gondoltam hogy mondták már páran nekem hogy jóindulatú és naív vagyok és eszembe jutott ez az eset.


Párszor már eszembe jutott mi lett volna ha...mert az elején még nem gyanakodtam és lehet beszálltam volna majd valahogy a körülmények miatt megszólallt a "vészcsengő", jött a rossz érzés.

2023. aug. 12. 16:41
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
Valószínűleg megvertek és kiraboltak volna és még örülhettél volna, ha nem halsz bele a sérüléseidbe, csak megnyomorodsz.
2023. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Csak arra gondoltam hogy ha mindenképpen ki akartak volna rabolni lett volna rá lehetőségük. Bevárhattak volna valahol vagy ott a helyszinen kiszállhattak volna hiszen elhagyatottabb útszakasz volt nem volt forgalmas.

Ezért merült fel bennem ha beszálltam volna lehet akkor se lett volna baj.

2023. aug. 14. 07:18
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
Pont ezt akartam írni, hogy ha annyira bántani/kirabolni akartak volna akkor fél perc alatt elintéztek volna hárman ott az úton, behúznak egyet, fellöknek, hátizsákod elveszik és elhajtanak.
2023. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
47%
Megeroszakoltak volna az erdobe
2023. aug. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!