Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi történt volna...

Szerintetek mi történt volna velem ha beszállok a kocsiba?

Figyelt kérdés

Kamasz fiú koromban kb 18-19 évesen az volt a hobbim hogy túrázok, kirándulok. Egyszer elmentem egyedül kirándulni messze az otthonomtól.

Két falu között volt egy hosszabb útszakasz ahol én gyalogoltam és megállt mellettem egy lepukkant szuzuki 3 nem túl bizalomgerjesztő kreol honfitársunkkal, majd felajánlották hogy elvisznek a következő faluba.

Természetesen nemet mondtam és hivatkoztam hogy épp a gyaloglás/kirándulás a célom. Erre erősödtek hogy ők elvisznek és csak segíteni akarnak, így beszéltünk egy ideig de végül csak tovább mentek.


Bevallom nagyon megijedtem és feszült volt a levegő akkor annak ellenére hogy én optimista, kicsit naív vagyok. Egyikük eléggé méregett engem meg a hátizsákom. Nem hiszem hogy meg tudtam volna megvédeni magam, ráadásúl vékony fizikumú vagyok és nem verekedtem soha. Végig aggódtam hogy az út hátralevő részében nem-e várnak rám valahol.



2023. aug. 12. 16:18
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
10es fiú vagyok 🙂
2023. aug. 14. 17:29
 12/27 anonim ***** válasza:
67%
Es akkor mivan? Lefognak 3-an es seggberaknak
2023. aug. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Én sem ültem volna be ha kreol, ha nem. Viszont nem kizárt, hogy náluk ez a szokás..ismerkedni akartak, csak nem jó embernek tették fel a kérdést.
2023. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az biztos hogy nézték a táskám meg a ruházatom, mert az egyikük megjegyzést is tett a márkásabb cipőmre meg nadrágomra, kérdezte hol vettem. Lehet méregettek mennyi pénz lehet nálam hogy megéri ez az egész nekik. Az egyikük teljesen barátságos volt, a másikuk nem, a harmadik meg meg se szólalt.
2023. aug. 15. 05:53
 15/27 anonim ***** válasza:
65%
Hasonlo nekem is volt, Tatabányán sétáltam azt utcan, a jarda mellett a padkan ult 3 c, egyik megszolalt "helo, szia, udvozollek" en meg ra se neztem, tovabbmentem, remenykedtem benne hogy nem jonnek utanam, telefonomat direkt nem vettem elo, nehogy meglassak milyen telo van nalam, amugy samsung galaxy s 10 volt, de szerencsere nem jottek utanam
2023. aug. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Még ha csaj lennél akkor azt mondom oké megerőszakolják stb! De ha látták rajtad hogy gyenge vagy akkor max kirabolni akartak rosszabb esetbe! Csak ha bántani akartak szerintem egyszerűbb lett volna az elhagyatott úton kirabolni gyorsan...Mint a kocsiba dulakodni...Szóval lehet csak egyszerűen segítőkészek akartak lenni! De ha már a ruhád felől érdeklődtek...Hát kitudja! Ez volt a tuti hogy nem száltál be!
2023. szept. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írtad ki, hogy cigányok voltak? 🤔

Biztos, hogy elvették volna mindazt, ami nálad van.



Erről most az jutott eszembe, hogy mi is amikor 16-17 évesek lehettünk egy koncertről mentünk haza hajnalban.

Nem járt a busz, vonat is csak pár óra múlva jött volna a hajnali első, amivel haza tudtunk volna jutni.

A busz pályaudvaron varakoztunk, amikor megállt egy rendőr autó előttünk.

Megkérdezte az egyik rendőr mit csinálunk itt?

Elmondtuk, hogy melyik koncerten voltunk és, hogy várjuk a hajnali járatot.

Közölték, hogy hajnalban semmi keresnivalónk az utcán.

Mivel volt velünk egy lány is, neki nagy lelkesen felajánlotta a két rendőr, hogy haza viszik, de csak őkt.

Furcsa volt, mert hátul befért volna az ülésre simán 3 személy is akár. (igaz mi öten voltunk) de nem engedtük a rendőröknek, hogy beszálljon a lány a kocsiba.

Feltűnt,hogy a két rendőr igencsak erőszakos volt és ragaszkodtak ahhoz, hogy elvigyék a lányt.

Már soha nem tudjuk meg mi lett volna ha, de így volt jó ahogyan döntöttünk.

2023. szept. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
33%
Most oszinten. Vagy igen, vagy nem. Es mi, idegenek plane, honnan az Istenbol tudjuk.
2023. szept. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

#18

Neeeee itt okoskodj.

Otthon játszd az agyad!

2023. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Kamurendorok lehettek?
2023. szept. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!