Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzek így?

Miért érzek így?

Figyelt kérdés
Rengeteg rossz dolog történt velem, amit szinte egyedül toltam végig. Régebben hittem a jóba, az emberekben. Tudtam nevetni és megbocsájtani. 25 éves vagyok és azt érzem teljesen megkeseredtem, nem ráz meg ha másokkal baj történik, nem akarok segíteni, mert azt gondolom, hogy én is teljesen egyedül voltam, nekem sem segített senki, akkor én sem fogok. Sokszor nem ismerek magamra, nem akarok kegyetlen lenni, a gyerekkori énem csalódna bennem, nem tudok sírni dolgokon és egyre kevésbé hatnak meg. Nem akarok ilyen lenni. Mégis miért vagyok ilyen érzéketlen?

2023. aug. 13. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek akarsz érzékeny lenni?
2023. aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nagyjából ezek vannak bennem is,középkorú létemre.

Amit ember elveszíthet,azt elveszítettem, elvették tőlem.Közömbössé váltam,pedig néha a szívem fáj és sír mások bánata miatt.De már nem mutatom,tudom,csak magamra számíthatok az életben.


F

2023. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!