Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz amiatt néznek le sokan...

Igaz amiatt néznek le sokan mert utca seprőként dolgozok és ez egy szégyelhető munka ahogy nagybáttyám mondja?

Figyelt kérdés
Azt mondta ő biztos ebben a helyzetbe nem bírna mások szemében nézni hogy ennyire semmire se vitte és el bújna jó messze a helyembe. De most mit tegyek ha rossz képeszségű voltam az iskolába akkor csak nem hallhatok éhen dolgozni kell valamit
2023. aug. 13. 19:13
1 2
 1/13 Sunshinedoll ***** válasza:
87%

Szerintem nem szégyellendő munka, enélkül szemét lenne mindenhol és belepne minket a sz-ris.

Nem értem az olyan embereket, akik semmibe néznek valami munkát, de anélkül a munka nélkül meg lényegesen szarabb életük lenne, legyen az utcaseprő, gyorséttermi kiszolgáló vagy akárki.

2023. aug. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha nekem ilyet mondana egy rokonom, talán örökre kiraknám az életemből.
2023. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
98%
A munka nem szégyen.
2023. aug. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szégyellje magát az, aki nem dolgozik, ingyenélő!
2023. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Meg azt is szokta mondani nagybáttyám hogy ennyi fizetésért ő fel sem kellne az ágyból hülye vagyok ennyiért dolgozok. Meg így felleségem sem lessz a nők is le nézik az utca seprőket
2023. aug. 13. 20:47
 6/13 anonim ***** válasza:
97%
Én egy banknál dolgozom, nekem is van olyan ismerősöm, aki azt mondja, fel se kelne annyi pénzért, amennyiért én dolgozok... Bármit csinálsz, bármennyit keresel, mindig lesz, aki le akar majd nézni meg le akar nyomni...
2023. aug. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Lehet többet keresel mint a rokonod 😆

Vagy a kukások keresnek jól? Majdnem ugyan az. Miért kéne őket lenézni? Fontos munkát végeznek, ami nem is könnyű. Van ismerősöm, aki utcaseprő volt, nagyon rendes, intelligens ember, rendezetten él, van szép családja, tisztességes munkával kereste a pénzt, teljesen rendben van.

2023. aug. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%

Volt kisegítőből indult évfolyamtársam is a főiskolán. A szorgalom pótolja a hiányzó képességeket.

A helyedben így, az OKJ-k felszámolása után is keresném, hol tanulhatok ki szakmákat. Lehet azokat hétvégente is végezni, vagy péntek-szombaton.

Szóval hajrá!

És hiába ápolják a lelkedet, bizony szégyellhető szakma, ha nem törekedsz mellette többre. Ha törekedsz, akkor csak átmeneti és nem kell szégyellni.

2023. aug. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

8-as vagyok.

Még valami. Ha azért néznek le, mert ezt csinálod, akkor felszínes bunkók. Ha azért, mert látszik, hogy neked ez jó, akkor viszont igazuk is lehet. Én nem nézek le senkit, mert mindenki lehet jó abban, amit csinál és így jobb, mint én.

2023. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
Friss levegőn van, éri napfény is, megvan a napi mozgás szükséglete, nincs a seggében főnök meg kamera. Azért van ennek némi jó oldala is.
2023. aug. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!