Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kapuzárási pànik 27 évesen?

Kapuzárási pànik 27 évesen?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok a férjemmel, 4 éve hàzasok, eléggé betunyultam az elmúlt években. Nem sminkeltem, egyszerű ruhák stb, energiám sem volt többre. Hogy lehet ebből kiszakadni, hogy újra önmagam legyek?
2023. aug. 14. 02:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Már ez az önmagad.
2023. aug. 14. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sminkelj és költs csinosabb ruhákra innentől és meg van oldva a dolog. Ez a része csak döntés kérdése, de azt nem írtad le, hogy mi alapján merült fel a kapuzárási pánik gondolata benned. Az unalmas házasság miatt megfordult benned a válás lehetősége is és aggaszt, hogy a férjeddel kell leélned az életed, akivel összeköt a házasság, így már nem dughatsz hivatalosan mással? Mert kb ez utóbbi fedi le nagyjából a kapuzárási pánikot.
2023. aug. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%

A kapuzárási pánik pont a fordítotja lenne. Elkezdesz viháncolni, feltűnő ruhákat hordani, eljárni otthonról nélküle, flörtölni.

Szóval kérdésedre a válasz, ez nem az. Ez az igenytelenedés kezdete. Hamarosan írsz majd ide, hogy megcsalt a férjem, pedig én mindent megtettem.

2023. aug. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Itt az problémád, hogy nézel másokat, és azt látod, hogy neked csak a férjed volt eddig, nem igazán éltél, 20 évesen megkötötték a kezed és kész vége...azóta pedig csak süllyedsz mélyebbre....


És ha nem változtatsz oda jutsz majd mint amit a #3 is mond.


De az is lehet, hogy eljön majd az idő amikor válni akarsz majd...


De általában az emberek többsége rácseszik mert előtte még próbálkoznak egy gyerekkel, hogy attól majd minden jobb lesz, aztán nem és gyerekkel egyedül maradni pedig még problémásabb, te ott maradsz a gyerekkel egyedül...az ex férjed éli vígan az életét és haeti 1x vagy kéthetente 1x elviszi a gyereket....te meg nagyon csúnyán megszívod majd...


ha ráadásul leamortizálódsz még szexre sem fogsz találni senkit és a gyereked lesz a mindened kb. 15 éves koráig ami után már nem akar majd mindent anyuval csinálni...


aztán 45 éves korodban belefásultál az életbe...de elkezdesz fogyókúrázni sportolni, és talán egy 50-55 éves pasit összeszedsz majd....vele akár lehet 5-10 szép éved is, aztán ha nincs mázlid akkor etetheted sétáltathatod viheted orvoshoz, járhatsz gyógyszertárba....


és 60 évesen végérvényesen rájössz, hogy ezt elb**asztad...

2023. aug. 14. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Noren1989 ***** válasza:
Hàny éves a gyereketek?
2023. aug. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Betiltanám a házasságot 25 előtt. Semmi értelme gyerek fejjel házasodni. Kihagyod a legjobb részt az életedből, ráadásul jó eséllyel rosszul választasz párt. Huszonévesen unalmas házasságban tengődni és belustulni? 70 évesen majd esetleg…én is 27 vagyok, heti 3x kondizok, úszok, igényes vagyok, 20 évesnek szoktak nézni. Eskü sajnálom azokat, akik ennyi idősen már házasok, ha gyerekeik is vannak, akkor meg egyenesen részvétem.


Amúgy baromi egyszerű dolgod van: elkezdesz sportolni, sminkelni, jobban adni magadra. Persze ehhez a férjed is kell, legalábbis én csak sportos/igényes párral lennék, ha már én is az vagyok.

2023. aug. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A kapuzárási pánik nem ez. Te csak szimplán igénytelen vagy. Arra nincs orvosság.
2023. aug. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Inkább kapunyitási lehetséges ebben a korban.
2023. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hol van a pánik? No meg a kapuzárási?

Normálisan élsz és ez furcsa? Na jó, egy kicsit feldobhatod a dolgokat, mert még tizenegykét ilyen év és lehet, hogy válás lesz a vége.

2023. aug. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

6

"Eskü sajnálom azokat, akik ennyi idősen már házasok, ha gyerekeik is vannak, akkor meg egyenesen részvétem."

Elárulom. Csak azért, mert neked nincsenek.

Éppen 27 éves voltam, amikor az első gyermeket vállaltuk. Feleségem rám szólt korábban, hogy ideje lenne. Ódzkodtam. ... Életem második legjobb döntése volt, hogy belementem. Az első meg az, amikor megkértem a kezét.

Szegény vagy, ha nincsen saját családod. Bármekkora kockázattal is jár.

Bánom-e, hogy csak 6 évet éltünk gyermek nélkül az udvarlás kezdetétől? Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sosem gondolok úgy arra az időszakra, hogy bár tovább tartott volna. DE! Ha arra gondolok, hogy előbb is megszülethetett volna a fiam - azt is sajnálom ugyanúgy.

Az idő rövid, az élet halad, - ne maradj egyedül! Szeretet nélkül meg az egész semmit sem ér.

"Velük nehéz, nélkülük meg semmi értelme."

2023. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!