Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiaknak nagyobb a megfele...

A férfiaknak nagyobb a megfelelési kényszer a társadalom felé?

Figyelt kérdés
A férfinak kell kezdeményeznie. Ha jó alakot akar magának, meg kell dolgoznia érte az edző teremben. Egy férfi kopaszodhat. Férfi büszkeség megőrzése. A férfinak kell kitartania szex közben, és kielégíteni a nőt. A pénisz mérete sokkal fontosabb mint a nő mell mérete. A férfiak szigorúbb börtön büntetést kapnak.
2023. aug. 16. 17:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
A megfelelési kényszer belső dolog. Amiket felsorolsz, azok kényszerítő tényezők. De ettől nem feltétlen alakul ki az emberben belül kényszer.
2023. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A nők vállát ugyanannyi (— sokszor kártékony és teljesen felesleges —) elvárás nyomja, mint a férfiakét, csak másmilyen jellegűek. De nehézségben azonosak.
2023. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalatom alapján kicsit sem
2023. aug. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem nagyon, csak más a vetülete....
2023. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
44%
Nekem ilyen megfelelési kényszerem nincsen, annyira hányok már az egésztől. Ez felér egy kicsekkolással.
2023. aug. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
54%

"A férfinak kell kitartania szex közben, és kielégíteni a nőt."


Látszik a kérdező eddig csak Marok Marcsival ismerkedett.

2023. aug. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Bezzeg a férfiak felé nincs elvárás. Panaszkod el ezeket a rengeteg orosz és ukrán férfinak akik élet-halál harcot vívnak, és akiket behívattak a kötelező háborúba. Megsúgom mind férfi. Nektek nőknek arany életetek van.
2023. aug. 16. 18:51
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Eleve válasszuk szét az incelt meg a férfit. Az incel nem férfi.
2023. aug. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%

A férfinak kell kezdeményeznie- figyu ha akarsz valamit, akkor teszel érte. Ha nem tetszik, akkor viszont senki nem kényszerít rá. Azt viszont tegyük már hozzá, hogy ez nem így van

Igen, valaki elvárja, és? Akkor maximum nem foglalkozol vele.

Személyesre fordítva a dolgot, eddig 5-ből 4 alkalommal én kezdeményeztem (igen, nő is képes erre -bár gondolom ez a csökött fejed számára értelmezhetetlen információ)


Ha jó alakot akar magának, meg kell dolgoznia érte az edző teremben-hát igen, a nők automatikusan születnek mind bombázónak🤷‍♀️


Egy férfi kopaszodhat-igen, kopaszodhat, senki nem mondta hogy tilos(?)


Férfi büszkeség megőrzése-ez általában csak a hatalmas egóról szól, amivel rendelkeznek


A férfinak kell kitartania szex közben, és kielégíteni a nőt-a történelemben még soha nem volt példa az ellenkezőjére


A pénisz mérete sokkal fontosabb mint a nő mell mérete- nagyon maximum ugyanannyira fontos, de szerintem a legtöbben pont leszarják, amíg nem szokatlanul más a mérete a csávónak


A férfiak szigorúbb börtön büntetést kapnak -ha olyasmit csinálsz, amiért börtönbe kerülsz, akkor végül is egy szavad nem lehet🤷‍♀️


A háborúról való sirálmaidat pedig már kifejtettem privátban.

2023. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
92%

Mellesleg a megfelelési kényszer és a társadalom által elvárt dolog nem ugyanaz. Előbbi azt jelenti, hogy az illető nagyon rágörcsöl arra, hogy mindenkinek megfeleljen. Emiatt gondolom, hogy általánosságban véve a nőknél van inkább jelen ez az érzelem. De mondjuk egy olyan embernek hiába is magyarázkodok, aki a világ egy pontján élő rossz sorsú emberek mögé bújva sajnáltatja magát interneten

(3-as és 9-es voltam)

2023. aug. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!