Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani fiatal lányok miért...

A mostani fiatal lányok miért nem szeretnek főzni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 16. 18:21
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Vannak akik nem szeretnek, mint régen is voltak, csak akkor muszáj volt most meg nem.
2023. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Te nem tudsz főzni magadra vagy mi?
2023. aug. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
83%
Én szeretek ,másról nem tudok nyilatkozni. Legtöbben a sütés miatt sem rajonganak, én sem értem miért.
2023. aug. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
76%

En azert mert egy lábas kaját is 2 perc alatt bevág egy pasi en meg órákat görcsöltem vele es már semmi nincs az egészböl, csak mosogatni.


Vagy azért, mert nem társaság a javarészük a konyhában, es nem szeretem az ilyen felosztásokat hogy ő tvzik füvetnyir en meg fözök egyedül(hozzászoktam nem egy pasitol ahhoz, hogy közösen élünk, tevékenykedünk és nem egymás mellett, de a ritka pasikat fogtam ki, ugyanis a legtöbbje állandoan külön van pl ha fürdök se jön be soha. Mint vmi "kollégium".ez nekem nem jön be)


Amugy ingyenmunka senki nem fizeti nekem ki. Es a bevasarlassal is lehúznak ha felesbe megy akkor is mert magamra nem is kéne. Tehát megveszem kifizetem vagy elkérik a felét, en főzöm ő meg felzabálja majdnem az egészet.


A pasik sok esetben annyi energiat se tesznek a kapcsolatba mint amennyi energia/idő nekem a főzés. Ők nem izdnak órákat èrtem soha. Es nem is tennék szerintem. Pláne nem rendszeresen. Es ingyen. Ugy hogy megköszönnöm se kelljen.


Aztan ezen felul kritizálják a kaját vagy csak éreztetik hogy konyhatunder az nem veszett el bennem, de nem szoktak sérteni inkabb viccelodnek vagy óvatosak a szavakkal de akkor is levágom.ebbol meg az jön hogy valszeg más nő jobb lenne neki, de még a haverja nője is a szomszedzöldje mert az meg halat is tud pucolni passzirozni is, vagy soha el nem fog venni inkabb nem fog rám alapozni akár 3 fiúkólyköt akiknek aztán rendesen kéne tényleg főzni tudni.



Azaz minek főzzek ha en fizetem,a pasi igénye csak, ennyit egy pasi se tenne meg, addig ki vagyok "zavarva"a konyhaba mikor ennél még netezni is tobb értelme lenne mint egyedul állni pucolni főzni mosni, akkor minek van nálam egyáltalán, aztán még örüljek ha egyáltalán ehető neki és csak azt igazolom neki, nehogy elvegyen mert velem csak megszívná, es elcseszi az energiam idom ezzel de még a hajam is paprikaskrumplis szagu lesz?

Ezért?

2023. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
10%
Mert most ez nem trend és nem is lesz, ma a tetkó megy.
2023. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
8 órás meló után estig állni a konyhában? Szerinted ki szereti ezt?
2023. aug. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
84%

Jav:

Hozzaszoktam olyan pasikhoz akikkel egyutt főzünk kozben poenkodunk es millio a téma nevetès szerelem de a legtöbb pasi nem ilyen es azt rühellem.

2023. aug. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
67%
Hétvégén sem szeretnek.
2023. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
77%
A régiek se szerettek.Sokan nem is tudtak,anyós főzöttvagy az anyjuk.És akik főztek is,azok közül se tudott mindenki,csak kotyvasztott valami szart.
2023. aug. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
94%

Én például szeretek, de persze attól is függ, mit


"En azert mert egy lábas kaját is 2 perc alatt bevág egy pasi en meg órákat görcsöltem vele es már semmi nincs az egészböl, csak mosogatni."

De egyébként ez is teljesen igaz


Szerintem sokaknál az is közrejátszhat a dologban, hogy utána jön a mosogatás-takarítás, és főleg meló után, ahogy 6-os is írta, nem olyan jó szórakozás

2023. aug. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!