Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz, ha nőként nem...

Mennyire gáz, ha nőként nem vezetek autót?

Figyelt kérdés
Van jogosítványom 10 éve, azalatt kb. 5-ször vezettem, még a legelején, amikor megszereztem. A friss jogosítványommal okoztam egyszer egy kisebb autóbalesetet, azóta még jobban félek. 2 éve jártam újra oktatóval vezetni, de azt is utáltam. Folyton úgy érzem, nem vagyok ura az autónak. Mennyire gáz, ha nem erőltetem? Olyan szerencsétlennek érzem magam.
2023. aug. 20. 10:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én se vezetek.
2023. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%
önsanyargatás sokkal gázabb tulajdonságod.
2023. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

nem gáz, ennek nincs köze ahhoz, hogy milyen nemű vagy.


Inkább ne vezess, ha félsz.

2023. aug. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

Annyira nem gáz.

De néha szerintem azért gyakorolgathatnál. Ki tudja mikor kell egyszer csak hirtelen valami miatt kocsiba ülnöd. Pl: elmentek pároddal kirándulni és kimegy a bokája. Mit csináltok? Otthagyod a kocsit 100-200 kilométerre és felültök a vonatra mert te nem vezetsz? Vagy valakit ugrasztotok, hogy menjen el és vezessen haza?

Annál veszélyesebb nincs mint amikor egy teljesen rutintalan ember beül a kocsiba és bemegy a forgalomba ahol tanuló kora óta nem volt. Szóval szerintem gyakorolgass kis városokban ha teheted.

2023. aug. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kroms ***** válasza:
6%
Nőként nem gáz, mivel a vezetéshez leginkább férfias tulajdonságok szükségesek, ill. a nők amúgy is az emberekhez értenek jobban, a férfiak pedig a tárgyakhoz.
2023. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Én imádom, hogy van jogsim és autóm, egy vidéki kis faluban kinyitja előtted a világot.


Viszont, ha neked nem hiányzik, hogy ilyen módon mobilis legyél, akkor felesleges erőltetni.

2023. aug. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
senkit nem érdekel, amíg meg tudod oldani az életed vezteés nélkül és nem megy mások kárára a dolog.
2023. aug. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Miért lenne gáz? Nemtől függetlenül jogod van hozzá hogy ne vezess. Nem is értem, nem kötelező autókázni.

7 éve van jogsim, a vizsga óta nem vezettem. Nem érzem cikinek, és más se mondta még hogy az lenne.

2023. aug. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Minek csináltok jogsit, ha nem akartok vezetni?

Ezt soha nem értettem. Oké oké jól mutat az önéletrajzba mert munkahely szempontjából sok helyen számít (nem csak sofőr állásnál, nem fejtegetem akinek van sütnivalója tudja miért kérik). De tényleg levizsgáztatok 5-8-10 éve tapasztalat=0, rutin=0. Egyszer el kell mennetek valami oknál fogva kocsival mit csináltok? Vagy megölitek magatokat (szerencsésebbik eset) vagy megöltök egy családanyát/apát családot a teljes mértékű tudatlanságotok miatt.

Aki nem akar vezetni az jogsit se csináljon. Minek?… Csak egyszer kell benézni/elnézni valamit… A forgalomban nem csak magatokért feleltek, hanem a többi közlekedőért is!!!

Egyszer ültem be ilyen ember mellé. 300m után megállítottam és helyet cseréltünk mert ön és közveszélyes volt!!

Kérlek titeket, ha ilyen helyzetben vagytok akkor dobjátok ki a jogsit és soha ne üljetek autóba, nem akarok meghalni a bénázásotok miatt (és mások sem…)! Hiába tapasztalt az ember vannak kivédhetetlen dolgok….

2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!