Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha adrenalin...

Mit lehet tenni, ha adrenalin függő egy ember?

Figyelt kérdés
Nemrég véletlenül blicceltem villamoson, ekkor elöntött az adrenalin. Szokásosan hamis iratok voltak nálam, így ez is fokozta az érzést, ezen felül gondolatban felkészültem, hogy összeverem az ellenőrt, ha igazoltat, vagy menekülök. Az a 10 perces utazás iszonyat izgalmas volt. Régebben fiatalon rengetegszer gyújtogattunk, rongáltunk, visszaéltünk sok mindennel, betörtünk csak az izgalom miatt, valamint jelentéktelen értékben loptunk boltból, szintén az izgalom miatt. Egyszer még rabosítottak is. Ma már idősebb korban könnyebb ezeket megállni, de nem múlt el teljesen. Azt olvastam, hogy ez antiszociális személyiségzavar is lehet.

2023. aug. 20. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Ezek kozul meg a blicceles a legkevesbe kartekony a tarsadalom szamara.
2023. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodtál már, hogy más adrenalin forrást keress? Nem csak a lopás, rongálás az izgalmas. Nézz körül az interneten.
2023. aug. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

"Azon gondolkodtál már, hogy más adrenalin forrást keress?"


A sokkoló tartalmak amik még segítenek. Pl. nő halálra ég a kocsijában, vagy összevernek, megölnek valakit, ezek még úgy ahogy felviszik, de például extrém sportokhoz már pénz kellene. Vagy mi másra gondoltál? Még az felmerült bennem, hogy traumatológián dolgozzak.

2023. aug. 20. 18:11
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Te nem adrenalin-fuggo vagy. Ez betegseg, nem tudom, mit lehet vele kezdeni, de nem az.
2023. aug. 21. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az autózás adja az adrenalint. Nem is kell hozzá drága meg erős autó, mert fejlődni bármivel lehet, ami meg ugye azzal jár, hogy feszegetni kell a saját határainkat. De csak is ésszel, másokra nem ártalmas módon.
2023. aug. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Menj ejtoernyozni vagy bungee jumpigozni
2023. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

"Menj ejtoernyozni vagy bungee jumpigozni"


Írtam, hogy ilyesmikre sajnos nincs pénzem.

2023. aug. 22. 22:31
 8/13 anonim ***** válasza:
93%

Megtanulsz egy hangszeren, és sok ember elé kiállsz vele. Gitározni, fuvolázni el lehet kezdeni felnőttként is.

Itt egészen olcsón tudsz venni ár-érték arányban nagyon jó gitárt - azért tudom, mert innen vettem az enyémet -, még színt is választhatsz:

[link]


Csupán fel kell hangolni, mert leengedve küldik.

2023. aug. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
Vagy menj el tűzoltónak vagy határvadásznak.
2023. aug. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ja, ilyen személységgel valami izgi meló kéne, tűzoltó/mentős ott látsz hullákat is eleget szal az is kielégül
2023. aug. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!