Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is ilyen jó érzés...

Nektek is ilyen jó érzés amikor úgymond "beindul" az adrenalin?

Figyelt kérdés
Például mi voltunk bent egy elhagyatott épületben és én nagyon izgultam meg úgymond aggódtam mert nemnagyon szabadna oda bemenni, mégis azt éreztem, hogy teli vagyok energiával. Ez az adrenalintól lehet amúgy egyáltalán? Köszi a válaszokat!

2020. ápr. 16. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen :D


Debreceni vidámparkban vagy egy nagy kerek cuc ami forgat és majd kiesik belőle az ember :D

Na ott ami tartana az ülésen tehát a egy rúd amit becsavarsz és akkor nem tudsz ki esni na nem lehetet becsavarni így végig fognom kellet a szék alját, hogy ne essek ki belőle elég szar volt de azért durva is :D

De mentem még egy kört másik széken hát persze, hogy ott se maradt a helyén a dolog 1 csavarba kapaszkodtam. Vagy direkt ilyen nem tudom XD

2020. ápr. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%
Ööö.Nem szoltal volna az üzemeltezöknek kedves elsö...?
2020. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mert mindegyik olyan volt tehát gondolom olyannak kell lennie. És idáig se történt semmi probléma. De nekem akkor is fura a dolog xD
2020. ápr. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ja, Edinburghben a Primarkban félmeztelenül álltam a próbafülkében, amikor megszólalt a tűzriasztó, és elkezdták bemondani, hogy mindenki azonnal hagyja el az épületet, mert vészhelyzet van. Pluszban rátett még az is, hogy egyedül voltam az egész emeleten akkor. De menő volt, legalább ezt is átéltem, és senkinek nem lett baja. :D

De amúgy általában akkor szoktam ezt érezni, amikor (egyedül) utazok, és felszállok a buszra/hajóra/vonatra/repülőre, és abban a pillanatban, amikor elindul. Akkor érzem igazán, hogy élek.

2020. ápr. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!