Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külföldön élő magyarok pár...

A külföldön élő magyarok pár év után megváltoznak, ha igen hogyan változnak meg?

Figyelt kérdés
2023. máj. 13. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki változik. Minél nagyobb a változás az életedben annál inkább változók te is. Persze alap értékrendekben vagy elvekben történik változás az jóval bonyolultabb mint az elköltözött külföldre ténye.
2023. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
A pénz megváltoztat, jobb ember leszel tőle mert szebbnek látod a világot. Én legalábbis jól keresek és elégedett vagyok itt külföldön.
2023. máj. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki mindig változik.

Nyilván én is változtam, mióta külfödön élek és biztosan vannak olyan változások, amiket az aktuális lakóhelyem váltott ki/formált meg, de ez akkor is így lenne, ha Budapesten maradtam volna.

25/N

2023. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Milyen változásra gondolsz? (külföldön élek) - A környezettől változhat az ember, de az akkor is megtörténik ha Pestről leköltözik valaki egy elzárt vidéki faluba.

Külföldön sem biztos hogy nagy pénzek vannak, van jól keres valaki, vagy nem, vagy tud félrerakni, vagy nem.

Meg a korral is változik az ember. Nem biztos hogy 35-40 felett ugyanúgy gondolkozik az ember mint 15-20 évesen.

2023. máj. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem inkàbb a családi kapcsolataim változtak sokat (rossz irányba).
2023. máj. 16. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
14%

5-ös vagyok


Most miért kellett lepontozni? Elköltözöl, utána már senkit nem érdekelsz... csak akkor keresnek, ha pénz kell.

2023. máj. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%

#5 + #6

Bár sok esetben az történik, amiről írtál, közel sem lehet kijelenteni azt, hogy ez állandó, vagy akárcsak általános jelenség lenne.

Három éve költöztem ki külföldre és a mai napig nagyon jó a kapcsolatom a családommal és a magyar barátaimmal. Nyilván nem ugyanolyan, de így is elsőkként értesítjük a másikat, ha történt valami (hetente legalább kétszer telefonálunk vagy videóhívásozunk), és ha tehetem, mindig szívesen meglátogatom őket.

Annyi olyan család van, ahol a rokonok között úgy rossz a viszony, hogy közel, akár ugyanabban a kerületben, élnek egymáshoz. Nem a távolság váltja ki egy bármilyen nemű kapcsolat megromlását (bár tényező lehet ebben).

25/N

2023. máj. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!