Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondtam neki, hogy kedvelem,...

Elmondtam neki, hogy kedvelem, de nem viszonozta. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem szeretném nagyon részletezni, csak felületesen írom le a lényeget.


Nyár elején összeismerkedtem egy személlyel, akivel azt hittem minden jól megy. Úgy alakult, hogy innentől egy fontos szerepet tölt be az életemben. Próbáltam picit érzelmileg feltárni, mondtam neki az elején, hogy milyen szimpi, de csak annyit felelt rá, hogy ennek örül. Vártam volna egy viszonzást vagy valamit, de beletörődtem. Eztán eltelt pár hét, tényleg jól éreztük magunkat, fene se tudja miért, de előtört belőlem és mondtam neki, hogy tényleg nagyon megkedveltem. Erre pedig annyit felelt hogy na az tök jó. És lehet csak én látom ezt túl, hogy nincs több benne, de nagyon rosszul esik valamiért a viszonzatlanság. És egyáltalán nem voltam tolakodó, minden jó volt, de mégis nyomaszt ez engem. Több, mint 1 hónapja nem találkoztunk már, azóta mindig én írtam neki, én kerestem őt, de csak órák múlva, de volt, hogy 3 napra rá válaszolt csak. Pedig mindig látom, hogy fent van és látja is, hogy írtam, de mégis ignorál egy darabig, viszont utána mindig mégis ír. De az az érdekes, hogy mikor válaszol az meg hozzá mérve kedves és tartalmas. Viszont nekem ezekből az jön le, hogy nem kedvel és csak kötelezőből válaszolgat, nehogy megbántson vagy valami. Ahogy felismertem ezt már nem is írtam neki, meg hagyom is már jó ideje, kb. 2 hete. Azóta olyan rosszul érzem magam, mert a 2 hét alatt nem írt magától egyszer sem. És az a vicc, hogy tényleg nem voltam tolakodó, nem zaklattam meg semmi, csak néha 1-1 kedves üzenet. És mindig próbáltam a kedvében járni, amivel nem is volt baj, mert tök jól elvoltunk, de azóta ez van. Lehet csak velem van a baj, hogy az én lelkem túl gyenge. De olyan rosszul esik, mert rettentően megkedveltem, de semmi érdeklődést nem mutat felém. És még azt is megemlíteném, hogy egyszer átmentem hozzá, csináltam egy tortát, bort is vittem, hogy majd ketten megkóstoljuk és megisszuk a bort is, de ahogy odaadtam egyből mondta, hogy majd jó lesz ha jönnek a barátai. És hát ez az aminél még a szívem leszakadt, hogy utána még el sem hívott. De egyébként mikor meg elvagyunk ketten akkor nagyon kedves és jól érezzük magunkat, emiatt nem is tudom őt elengedni és felemészt most ez az érzés. Mi a véleményetek erről, mit tennétek?



2023. aug. 21. 16:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Hasonlón megyek át én is. Sírd ki magad, lépj túl rajta és engedd el teljesen. Ha segít valamiben, akkor blokkold, így egy hangyányi gondolat se lesz benned később, hogy akár változhatnak a dolgok. Nem érdemel meg téged, nyiss új emberek felé és kitartást!
2023. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
6%
Biztos nem írnék úgy egy posztot, hogy egy rejtélyes "személy" van benne, aztán mi találgassunk, hogy itt ki nő meg ki férfi.
2023. aug. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Hát, nem kölcsönös a vonzalom, de ezt ő intelligensen és tapintatosan kezeli. Van ilyen. Nincs veled konkrét baja, csak nem téged keres. Ezt tudomásul kell venni, és kivárni, amíg eljön számodra is egy kölcsönös szerelem. Őt ne keresd.
2023. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Azért, mert nem vagy fontos számára, nem érdekled, neki nem fontos ez a kapcsolat, csak udvariasságból válaszol, ha válaszol, ehhez a viszonyhoz már csak te ragaszkodsz.

Lehet nem jó ezt olvasni, de ez így van, ezért történik.

2023. aug. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Dehat konkretan menekul az elol, hogy tovabb remenykedj, nyomulj. Mindent elkovetett azert, hogy ne remelj, ne folytasd.

Hat persze hogy ez nagyon rossz erzes neked, de megis, mit varsz meg azutan, hogy nem akar teged?

2023. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
meg merném tippelni hogy a kérdező srác, ők szoktak hasonlóképp értetlenkedni a másik fél pedig lány. nekem is farkam van, de kerültem már párszor ilyen helyzetbe és beláttam hogy itt nem fog alakulni szorosabb ismertség, akármilyen udvarias is a másik fél, nekem kell ezt befejeznem. csak nem tudom ez a felismerés hogy nincs meg sokakban? pedig én nem vagyok egy hű de okos ember, de egy ilyen szituba bármi mélyebbet belelátni csak mert "mégis ír" már valami népbetegség? ezért terjed el hogy tiltanak másokat szó nélkül mert nincs szívük vagy kedvük elküldeni a pcsába, vagy beleírni az arcukba hogy vedd már észre a jeleket, igen, ez azt jelenti hogy nem szeretnék szorosabb mélyebb kapcsolatot
2023. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%
6-os! Fogadjunk, hogy te egy nő vagy!!! A kérdező is az. De te agybeteg is vagy. Ferfigyülölő agyatlan tyúk.
2023. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Az teljesen lényegtelen, hogy mi a nemünk, direkt nem is írtam le, mert ebben a kapcsolatban nem releváns. És ebből kifolyólag nem is szerelemről van szó, nem párkapcsolatról, nem véletlenül nem szerepelt ezen szavak egyike sem a kérdésben. Nagyon hosszú lenne leírni és bonyolult lenne megérteni ezt az egészet, nem hiszem, hogy túl sok ember lenne a világon aki ilyet átélt, mint mi, de szimplán egy nagyon szoros emberi kapcsolatról van szó, semmi több. Ezért is muszáj ennél a felületes elvnél maradjak. Ha szerelemről, párkapcsolatról lenne szó el tudnám engedni, de így nem és lassan felemészt.
2023. aug. 21. 18:51
 9/15 anonim ***** válasza:
13%

Alap férfi hódítási módszer.

Tartalmas beszéd, hanyagolás.

így elérte hogy te fuss utána, és lesd mikor van fent.

2023. aug. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
59%
Elég nyilvánvaló, hogy a részéről nincs komoly érdeklődés, csak nem meri megmondani neked. Vagy hagyod ennyibe, vagy ha rászánod magad akkor nyiltan rákérdezhetsz a dologra, számítva rá, hogy lehet hogy az lesz az utolsó beszélgetésetek.
2023. aug. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!