Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elmondtam neki, hogy kedvelem,...

Elmondtam neki, hogy kedvelem, de nem viszonozta. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Nem szeretném nagyon részletezni, csak felületesen írom le a lényeget.


Nyár elején összeismerkedtem egy személlyel, akivel azt hittem minden jól megy. Úgy alakult, hogy innentől egy fontos szerepet tölt be az életemben. Próbáltam picit érzelmileg feltárni, mondtam neki az elején, hogy milyen szimpi, de csak annyit felelt rá, hogy ennek örül. Vártam volna egy viszonzást vagy valamit, de beletörődtem. Eztán eltelt pár hét, tényleg jól éreztük magunkat, fene se tudja miért, de előtört belőlem és mondtam neki, hogy tényleg nagyon megkedveltem. Erre pedig annyit felelt hogy na az tök jó. És lehet csak én látom ezt túl, hogy nincs több benne, de nagyon rosszul esik valamiért a viszonzatlanság. És egyáltalán nem voltam tolakodó, minden jó volt, de mégis nyomaszt ez engem. Több, mint 1 hónapja nem találkoztunk már, azóta mindig én írtam neki, én kerestem őt, de csak órák múlva, de volt, hogy 3 napra rá válaszolt csak. Pedig mindig látom, hogy fent van és látja is, hogy írtam, de mégis ignorál egy darabig, viszont utána mindig mégis ír. De az az érdekes, hogy mikor válaszol az meg hozzá mérve kedves és tartalmas. Viszont nekem ezekből az jön le, hogy nem kedvel és csak kötelezőből válaszolgat, nehogy megbántson vagy valami. Ahogy felismertem ezt már nem is írtam neki, meg hagyom is már jó ideje, kb. 2 hete. Azóta olyan rosszul érzem magam, mert a 2 hét alatt nem írt magától egyszer sem. És az a vicc, hogy tényleg nem voltam tolakodó, nem zaklattam meg semmi, csak néha 1-1 kedves üzenet. És mindig próbáltam a kedvében járni, amivel nem is volt baj, mert tök jól elvoltunk, de azóta ez van. Lehet csak velem van a baj, hogy az én lelkem túl gyenge. De olyan rosszul esik, mert rettentően megkedveltem, de semmi érdeklődést nem mutat felém. És még azt is megemlíteném, hogy egyszer átmentem hozzá, csináltam egy tortát, bort is vittem, hogy majd ketten megkóstoljuk és megisszuk a bort is, de ahogy odaadtam egyből mondta, hogy majd jó lesz ha jönnek a barátai. És hát ez az aminél még a szívem leszakadt, hogy utána még el sem hívott. De egyébként mikor meg elvagyunk ketten akkor nagyon kedves és jól érezzük magunkat, emiatt nem is tudom őt elengedni és felemészt most ez az érzés. Mi a véleményetek erről, mit tennétek?



2023. aug. 21. 16:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
84%
Márpedig te fülig szerelmes vagy a hülye is látja.
2023. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit emlékeztet egy saját történetemre.

Az hogy nem ír vissza rögtön, meg nem ír rád, nem 100 %-os jel. Őszintén írásban én sem kommunikálok annyira, valamiért nem szeretem. Írásban nagyon lényegretörő vagyok, nem tudok könnyed csevegést folytatni.

Szerintem egyébként ebben a kapcsolatban te vagy a nő, a másik fél pedig férfi. Ez magyarázná a tortás-boros dolgot. Egy férfi nem feltétlen veszi a lapot, lehet csak egy szimpla ajándéknak fogta fel, és nem gondolta hogy vele akarod elfogyasztani, ha ezt kifejezetten nem jelezted.

Úgyhogy ez alapján még lehetne fényes jövője a kapcsolatotoknak, ha élőben jól érzitek magatokat.

Engem egyedül az aggasztana, hogy nem fejezte ki hogy ő is kedvel. Ha én azt mondom valakinek (megfelelő, meghitt körülmények között) hogy nagyon kedvelem, akkor valami olyasmit várnék hogy én is nagyon kedvellek, nagyon jó hogy megismertük egymást, valami ilyesmit. Az OK erre igen lelombozó válasz.

2023. aug. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
48%
vannak akiknek hiába mondod hogy milyen hideg van itt, nem fog következtetni belőle hogy megkérdezze hogy csukja-e be az ablakot, csak megerősíti hogy igen, tényleg hideg van.
2023. aug. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Ne áltasd már, 12-es, ártasz a kérdezőnek. Nem hülye a pasi. Ha akarná, tartaná a kapcsolatot. Nem bolond a saját érdeke ellen tenni.
2023. aug. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Eskuszom, en tudom, milyen a platoi es vagy viszonzatlan szerelem. Nagyon sajnalom azokat, akik atelik. De kerdezo erzeketlen ertetlen nyomulasa nem tud egyutterzest kivaltani. Szinte ijeszto, ha valaki ennyire nem kapcsol.
2023. aug. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!