Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem a kövér emberek...

Miért szeretem a kövér embereket? Mi a baj velem?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. Heti ötször sportolok, edzek, figyelek magamra. Viszont imádom a kövér embereket, mindegy, hogy a páromról, a barátaimról vagy a családról van szó. Szeretek elmenni kövér barátnőmmel vásárolni, és szenvedi azzal, hogy alig jön fel rá a ruha, vagy hogy hamar kifulladnak. Ha elküldenek kajáért, akkor mindig többet hozok, hátha valakin látom, hogy elkezdi túlenni magát. Szeretek sütni, főzni, és nagy motivációm ebben az, hogy hátha többet esznek belőle. Jó látni, ahogy a párom is egyre jobban dagad, és szex közben kifejezetten izgató a gondolat, hogy amikor a hasa beterít, akkor tudom, hogy ez miattam van ott.


Esküszöm komoly a kérdésem, még ha nem is tűnik annak. Mi a baj velem, amiért ilyen vagyok? Nálam nincs felső határa a kövérségnek, miközben én nem eszem, hogy tartsam a sportos, vékony alakomat.


2023. aug. 22. 10:27
 1/8 anonim válasza:
85%
Fétis.
2023. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%
Egy megfelelő terapeutával le tudtok ásni a lelked mélyére, hogy honnan jön ez. Mi nem ismerjük az életutadat.
2023. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy. Jobban érzed magad olyanok között, akik között te vagy a legvékonyabb, legsportosabb. A külsőddel kompenzálsz valamilyen belső gátlást.
2023. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
3nak van igaza
2023. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

Én is hajlok az utóbbi válaszok felé...


Az ilyen szélsőséges imádat (jól érezhetően nem szexuális fűtöttségű) elgondolkodtató. Nekem úgy tűnik, hogy ezzel leplezed azt, hogy neked semmi önértékelésed nincs. Mintha direktbe keresnéd az efféle szitukat, hogy visszacsatolást kapj, hogy éreztesd magaddal azt, hogy valamiben jobb vagy, mint ők.


Ahogy említették is, a gyökerét érdemes lenne végiggondolni.

2023. aug. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Shaddark ***** válasza:
35%

Érdekes elméletek... Ám nem feltétlen kell túlkomplikálni mindent.

Én is híztam 20 kilót mióta együtt vagyok a párommal.

Neki is tetszik, mert visszaigazolásként szolgál arra hogy stressz mentesebb, nyugodtabb, magasabb minőségű (többek közt isteni finom ételek) az életem mellette mint előtte volt. És igaza van.

2023. aug. 22. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
20%
Talán mert őők általában pozitív életszemléletűek.
2023. aug. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell mindennek az okát keresni. Te ezt szereted, és kész. ;-)
2023. aug. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!