Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mitől feledékeny valaki?...

Mitől feledékeny valaki? Veled is volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Egész nyáron diákmelóztam egy cukrászdában és este hátra kell pakolni hűtőkbe és most vettem észre, hogy amikor este pakolok, nem is nagyon emlékszem rá, hogy bepakoltam, meg mit hova tettem, mert már teljesen máshol jár az eszem. Már azon gondolkodom mit csinálok otthon majd, vagy valahol teljesen máshol vagyok. Otthon ugyanez. Mintha túl mélyen elgondolkodnék és nem lennék ott az adott pillanatban és mikor visszakérdeznek pl a krémest melyik hűtőbe tettem, csak pislogni tudok, mert csak annyi villan fel az emlékezetembe ahogy pakolom a hűtőbe, de nem tudom melyikbe. Apa azt mondta ő ugyanilyen és vele is mindig ez van, de anya csak néz ránk, hogy nem vagyunk normálisak. Mással is előfordul ez?
2023. aug. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb ember ilyen lehet, képtelenség minden kis részletre emlékezni.
2023. aug. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg is adtad a választ, már máshol jár az eszed. Szerintem mindenki van így. Jó anyukádnak.
2023. aug. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szorakozottsag, szetszortsag. A memoriadnak semmi baja, mashol jar az eszed.
2023. aug. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!