Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerinted , normális hogy nem...

Szerinted , normális hogy nem félek Istentől, se Ördögtől?

Figyelt kérdés
Erős vagyok, erős, határozott ember. Nem félek Istentől, se ördögtől. Mert semmi közöm hozzájuk! Tisztelem a Teremtőt. De nincs okom felni tőle. Nem öltem, nem gyilkoltam. Nem ártok másoknak. Igaz hogy néha csúnyán beszélek. Meg házasság nélküli szexuális életet élek 3 éve életársammal. De úgy vagyok vele senkinek se ártottam. Szeretem Istent. De nem dőlök be a vallásoknak se a bibliának amit emberek írtak, emberek talaltak ki gyenge elméjűek manipulálására! Nem erzem magam bűnös embernek. Mert nem öltem, nem loptam, nem csaltam. Csak egy ember vagyok, aki hibázik. De nem bűnös ahogy a vallás be állítja. Senki se látta még Istent Se Jézust. Próbálok jó emberként élni de a vallások egyáltalán se kereszténység se biblia semmi nem érdekel mert agymosás és a vallás egy magánügy. Én bízom a Teremtőben bár aztse tudja senki létezik e ezt elő ember nemtudja és nem is fogja megtudni örök titok. Nincs bizonyíték. De bízom benne ha jó emberként élek, nem kerülök rossz helyre ha van egyáltalán túlvilág. Senki nemtudja. Semmit sem tudunk.
2023. aug. 23. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy felnőtt ember nem fél mesefiguráktól.
2023. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy jut eszedbe bizonygatni, hogy nem létező dolgoktól nem félsz?
2023. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Camorri ***** válasza:
Más ember ezen gondolkodik, hogy normális e hogy nem fél istentől, miközben mások a halál élén táncolnak és kinevetik a halált.
2023. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem Istent. De nem dőlök be a vallásoknak"


Már azzal bedőltél, hogy "szereted Istent".

2023. aug. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, egészséges vagy. Nem hiszel a mesékben.
2023. aug. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Isten nincs, így okés a téma.

Az ördögök meg valójában maguk az emberek. Ettől viszont már lenne mit félni.

2023. aug. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Szeretem Istent. De nem dőlök be a vallásoknak"


Azt vágod, hogy ezzel most egy hatalmas öngólt rúgtál magadnak, öreg? 😂

2023. aug. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az, mivel egyik se létezik.
2023. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tehát csináltál magadnak egy egyszemélyes kultuszt, ugyanazokkal az alapokkal, mint a lenézett vallásaid, csak kivetted belőle azokat az elemeket, amik nem tetszenek? Vajon mikor fog leesni, hogy gyakorlatilag ugyanolyan vallásos vagy, mint akiket lenézel, csak csináltál egy vallást a saját igényeid szerint?
2023. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Normális, én sem félek egyetlen mesefigurától sem. Még a csúf, gonosz Hókuszpóktól sem.
2023. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!