Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai tinédzser...

Miért ilyenek a mai tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés

Egyik nap a WestEndben voltam, es odajott hozzam egy csapat 14-15 eves fiu, es elkezdtek kerdezgetni, hogy nem akarok-e mindannyiukkal (5en voltak) lefekudni. En a 19-et toltom mellekesen, es latszik rajtam, hogy idosebb vagyok, es egy jo fejjel magasabb naluk. Elkuldtem oket melegebb eghajlatra es elkezdtek utana nekem ott k*rvazni, amig ott nem hagytam oket.

De hogy 14-15 eves kisfiuk miert gondolkoznak sz*xen, drogoznak, isznak, olyanok, mint a huliganok, mar bocsanat. Baratnoikkel egymast csaljak, nem ertekelnek egy kapcsolatot, cigiznek, folyamatos karomkodas, de mar az elviselhetetlen szinten es a neveletlenseg, hogy igy random a semmibol megszolitanak egy joval idosebb lanyt, es megkerdezik, hogy akar e veluk d*gni?

Oszinten, en a szuleik helyeben, es a maguk helyeben nagyon szegyellnem az egesz viselkedest.


2023. aug. 24. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%

“ 14-15 eves kisfiuk miert gondolkoznak sz*xen”

Ez komoly kérdés? :D


Amúgy a leírt szitu inkább valami elcseszett poén lehet.

2023. aug. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
14-15 évesen azért már nem olyan kicsik.Amikor én voltam ennyi idős, akkor is cigiztek, ittak és szexelt is már a legtöbben és huligánok is voltak.Pedig az már vagy 18 éve volt.Sőt 30x éve is már ilyeneket csináltak, csak max. kevesebben.
2023. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Abban a korban vannak, hogy ez mekkora poén. Szüleik nem tanították meg őket hogyan kell viselkedni. Csapatban meg menők akarnak lenni ezzel a nagyszájúsággal.
2023. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Szia kérdező.


Én úgy gondolom, hogy csak egymás előtt ment az én vagány vagyok, megcsinálom, beszólok, feltűnési "viszketegség" féle viselkedés.


Egyébként meg 14-15 évesen teljesen normális és egészséges, hogy a fiúk a szexen jár az eszük.


Amúgy meg mindenképpen lekúrvázzák a fiúk a lányt.

Ha nem fekszik le vele azért, ha meg lefeküdt, akkor meg azért.

Ki érti ezt❓

2023. aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%
Legközelebb valami jobb mesét találj ki.
2023. aug. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Lekell őket szarni, b*zis hajuk van a legtöbbnek 😀
2023. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%
Ha cigányok voltak, akkor sajnos nem mese.
2023. aug. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

"egy jó fejjel magasabb náluk"


🤔

2023. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem egy poén, hanem megtörtént. Bocs. De nem tudom, mi okom lenne alapból ilyent kitalálni.

És az, hogy magas vagyok, szerintem nem fura.

Én alapból konzervatívabb családban nőttem fel és a barátaim sem ilyenek voltak. Őszintén, csak kifejezetten meglepődtem a viselkedésükön, egyáltalán nem erre számítottam volna.

2023. aug. 24. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy normális, hogy 14-15 éves fiúknak a szexen jár az agyuk, de az, hogy odamennek egy random lányhoz az utcán és megkérdezik, hogy akarna-e velük szexelni és erről azt gondolják, hogy mekkora poén, az nem normális. Én is kiakadtam volna. Elég nagy neveletlenségre utal ez. Ha lenne egy fiam és megtudnám, hogy ilyeneket csinál, akkor elszomorodnék.
2023. aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!