Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai tinédzser...

Miért ilyenek a mai tinédzser fiúk?

Figyelt kérdés

Egyik nap a WestEndben voltam, es odajott hozzam egy csapat 14-15 eves fiu, es elkezdtek kerdezgetni, hogy nem akarok-e mindannyiukkal (5en voltak) lefekudni. En a 19-et toltom mellekesen, es latszik rajtam, hogy idosebb vagyok, es egy jo fejjel magasabb naluk. Elkuldtem oket melegebb eghajlatra es elkezdtek utana nekem ott k*rvazni, amig ott nem hagytam oket.

De hogy 14-15 eves kisfiuk miert gondolkoznak sz*xen, drogoznak, isznak, olyanok, mint a huliganok, mar bocsanat. Baratnoikkel egymast csaljak, nem ertekelnek egy kapcsolatot, cigiznek, folyamatos karomkodas, de mar az elviselhetetlen szinten es a neveletlenseg, hogy igy random a semmibol megszolitanak egy joval idosebb lanyt, es megkerdezik, hogy akar e veluk d*gni?

Oszinten, en a szuleik helyeben, es a maguk helyeben nagyon szegyellnem az egesz viselkedest.


2023. aug. 24. 10:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Kanosak és suttyók voltak ezek a fiúk. Viszont én nagyon utálom az olyat, amikor emberek egy csoportja homogén masszaként van kezelve viselkedésügyileg, „neveletlen mai tinik”, „anyagias minden nő” stb. Nagyon sok udvarias, illedelmes kamaszt is ismerek, és semmivel se rosszabbak általába véve a "mai fiatalok", mint mi voltunk anno tizenévesen (30-as vagyok).
2023. aug. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
72%
A szüleiknek kéne megnevelniük.
2023. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
29%

Csibész huligánok, na ilyet nem lehet!

Rosszakat el kell ítélni.

Bűnösök szenvedjenek!

2023. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Senior Séf ***** válasza:
70%
Csapatban voltak és menőzni akartak egymás előtt.
2023. aug. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!