Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is kérdezgetnek...

Titeket is kérdezgetnek folyton 30 éves korotok felett hogy miért nem házasodtok meg? Engem pl nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Most komolyan azt hiszik el eszem az első szembe jövő lányt?

2023. aug. 24. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
44%
Engem nem. Mondjuk én még nem múltam 30.
2023. aug. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Engem is ezzel nyaggattak, de megmondtam nekik, hogy nem állok szóba olyan lánnyal aki igénytelen.

Vagyis én kellenék neki.

:)

2023. aug. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem , mert egyrészt láttak tucatnyi csajokkal , sűrűn váltottam a baratnőimet , nem vagyok családigényű . Aki megkérdezte volna az vén tata de ilyen nem volt sem sincs ismerősök között . A többi aki veri magát hogy x éve házas nős az örülhet hogy elviseli a mellette élő és nem is mer elválni mert a kutya sem állna le velük . Meg egymilliárdszor megbánták csak nem fogja elmondani senkinek .
2023. aug. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

Engem nem. Mondjuk én házas vagyok.

Miért nem állsz ki magadért?

Annyi eszközöm van az ilyenek ellen, mint égen a csillag.

2023. aug. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Most költöztem össze a párommal nemrég. Mióta itt vagyunk, többen megkérdezték házasok vagyunk-e, pl szomszéd, ügyintéző stb. Mindketten 22 évesek vagyunk és nem nézünk ki többnek, tegnap is elkérték a boltban a személyinket. Ne vedd magadra.

Az okokra rákérdezni elég tapintatlan dolog, de rengeteg módon válaszolhatsz rá.

2023. aug. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Csak a rokonok is ezzel piszkálnak, de én imádok független lenni.

Ezt nem értik.

2023. aug. 24. 18:28
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogják, mert nekik más az életfelfogásuk. Viszont elfogadni kutyakötelességük.
2023. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%

Nem, mert 25 évesen már megvolt az eljegyzés :p

De addig amúgy persze, kérdezték.

2023. aug. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%

#8 pont azért piszkálnak ezzel, mert rohadtul irigyelnek és ha már nekik szar, legyen neked is az.


Azt jegyezd meg, hogy azok az emberek szoktak mást a kinézete, életmódja vagy bármi ilyen miatt basztatni, akik irigylik. Pl. engem a dagadt rokonaim csesztetnek mindig, hogy miért vagyok vékony. Holott csak irigyek, szeretnének ők is jól kinézni. Ugyanígy a házasság témával is azért basztatnak, mert irigyek, hogy te mersz békében élni függetlenül.

2023. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Bocsi, nem #8, hanem a kérdezőnek akart menni.
2023. aug. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!