Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket is kérdezgetnek...

Titeket is kérdezgetnek folyton 30 éves korotok felett hogy miért nem házasodtok meg? Engem pl nagyon idegesít.

Figyelt kérdés
Most komolyan azt hiszik el eszem az első szembe jövő lányt?

2023. aug. 24. 17:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ezt tapasztalom én is. Aki úgy él ahogy szeretne, az óriási közfelháborodást vált ki, hiszen az önazonos, felnőtt emberen fogás, nem tudod kontrollálni. Ettől belül frusztráció alakul ki bennük, amit nem tudnak viselni. És ilyenkor jönnek a mérgező mantrák, a lelki terror, amiben nagyon sokan szocializálódnak. Szomorú életpályamodell.
2023. aug. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

Magyarok vagyunk, tehát a gondolkodás nálunk luxus.

Nem értem én sem, hogy miért kell a másikat ilyenekkel vegzálni, amikor látjuk, hogy minden 2.-3. házasság-kapcsolat zátonyra futós dolog...

2023. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

(pedig már gyerekeink is vannak)

2023. aug. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
92%
én munkanélküli vagyok, nekem az az alapkérdés hogy hol dolgozok boldog-boldogtalantól, bármi ismerőstől. de így utcán, egyetlen kérdésként. már komolyan meguntam rá válaszolni, de nem tudtam semmi frappánsat kitalálni rá. viszont a melózó majdnem hasonló ismerőst meg igen, azzal nyaggatják hogy mikor vállalnak már gyereket párjával
2023. aug. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Érdekes emberek...
2023. aug. 24. 21:45
 16/19 Kitana. ***** válasza:
100%
Nem szoktak, nem olyanok az ismerőseim, rokonaim. Nem házasságellenesek, csak felfogják, hogy nem mindenkinek kell ugyanúgy élnie, mint másoknak.
2023. aug. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi 40 felett majd megunják :)
2023. aug. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezgették, ameddig meg nem mondtam, hogy azért, mert az én életem, és úgy élek, ahogy az nekem jó.

Nyilván az értelmesebbek meg nem fognak ilyen idétlen kérdésekkel nyaggatni. A többivel meg nem kell érdemben foglalkozni.

2023. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm. :)

Az az igazság hogy én elvagyok így elkötelezettség nélkül, nem értem miért lenne kötelező 30 felett azonnal házasság, család.

2023. aug. 25. 12:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!