Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társadalmilag szerintetek...

Társadalmilag szerintetek mennyire elfogadott betegen bemenni dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 14:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
82%

Sok buta ember ezt a szorgalom jelének tekinti, pedig nem így van.

Sokszor, ha bemész betegen, csak súlyosbodik a bajod és a végén még több ideig leszel táppénzen.

2023. aug. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
55%
Ugyanannyira mint az előző 847371017 db ugyanilyen kérdésednél is.
2023. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%
Én addig a pontig szoktam menni ameddig nem vagyok nagyon beteg. Ha lázas vagyok és már felkelni nem bírok akkor nyilván nem. De most egy nátha miatt én nem fogok otthon maradni. Az túl nagy luxus lenne és csak magam szivatnám vele, hogy felhalmozódik a munkám.
2023. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
59%
Plusz a kollégákat se kéne megfertőzni. Hazaviszi, elkapja a párja, a gyereke, borul egy egész hetük.
2023. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
40%

Amikor tudom, hogy nem fertőző, bármennyire szarul vagyok, bemegyek, mert a táppénzes fizuból nem jövök ki egy hónapban.


Ha valaki fertőző, az viszont maradjon a seggén.


Az egyik kolléganőm állandóan bejön akkor is, ha fertőző beteg, aztán lefertőz mindenkit. Mondtuk neki, mikor nagyon brutál kötőhártya gyulladása volt, hogy húzzon haza, amúgy se tudott dolgozni, mert alig látott, annyira csorgott a könnye, de azt mondta, nem tud otthon mit csinálni... Végül amúgy hazament, de ketten is elkapták tőle.

2023. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
5 jó de egyszerű náthával nem lehet mit kezdeni, azzal menni kell dolgozni
2023. aug. 25. 15:25
 7/30 anonim ***** válasza:
74%
Unalmas már, h mindig megkérdezed lényegében ugyanazt.
2023. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
60%
Mit szeretnél tudni tulajdonképpen? Mert ugyanez a kérdés volt már vagy százszor, és kaptám rengeteg választ, érvet, véleményt, mindkét oldalról. Milyen választ vársz pontosan, amit még nem kaptál, ami miatt ki kell ezt írni újra és újra és újra és újra és újra és újra és újra?
2023. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
20%

Ez a gyakori kérdések oldala. Vagy nem?


Én például meg egyszer sem láttam ilyen kérdést.


Görgessetek tovább.

2023. aug. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
61%

#9

Az oldal szabályzata szerint nem így működik.


“Ha új kérdést írsz ki, kérjük, tartsd be a következőket:

(…)

Korábbi kérdésedet ne írd ki újra! Ha nem kaptál elégséges választ, akkor használd a kérdés kiemelése funkciót!”

2023. aug. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!