Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Társadalmilag szerintetek...

Társadalmilag szerintetek mennyire elfogadott betegen bemenni dolgozni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 25. 14:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
57%
6-os: nem, nem kell. Nagyon sajnálatos, hogy te olyan helyzetben vagy, hogy nem engedheted meg magadnak a munkahelyváltást, ezért a kirúgástól való félelmedben bemész betegen is. És egy egyszerű nátha is fertőző, csaxólok. Nyilván egy náthával nem kell 2 hétig otthon fetrengeni, de nagyon is jó, hogy pár napot otthon maradhatok. Ha úgy érzem, jobban vagyok, tudok dolgozni a kanapéról, de ha szükséges tudok aludni, pihenni. Hányszor teszed még fel ezt a kérdést?
2023. aug. 26. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
21 igazad van, tényleg sajnos nem tudok váltani, és be kell mennem így is.
2023. aug. 28. 09:12
 23/30 anonim ***** válasza:
53%
Ha fertőző vagy és ügyfelekkel, vagy másokkal közös irodában dolgozol, feltétlenül maradj otthon. Ha lázas vagy, a kérdés meg se fogalmazódjon! Otthon kell maradni.
2023. aug. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23 a kollégáimnak erről más a véleménye
2023. aug. 28. 12:25
 25/30 anonim ***** válasza:
52%
24 Nekem is más volt, - határidők miatt. De végül beláttam, hogy tekintettel kell lennem a kisgyermekes munkatársaimra. Nem mindenkit érdekel az ilyesmi, - na ők a tahók.
2023. aug. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
25 milyen betegségekre gondolsz?
2023. aug. 28. 13:06
 27/30 anonim ***** válasza:
Már-már hőemelkedéssel járókra szélsőséges esetben.
2023. aug. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%
Miért etetitek a kérdezőt? Mindegy mit írtok, úgyis meg fogja kérdezni újra és újra és újra, csak több oldalas vitát akar generálni.
2023. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
64%

Attól függ, mennyire vagyok beteg. Nyilván egy kis náthàval bemegyek dolgozni. Viszont, ha nagyon rossz a közérzetem, gyenge vagyok, vagy lázas, akkor irány a doki, nem megyek be a munkahelyre.

Volt már korábban, hogy nem mertem hiányozni, így betegen, köhögve, rekedten is elmentem dolgozni, mert nem akartam hiányozni (én naiv) ...

Aztán szerencsére a főnököm szólt nekem, hogy pihenjek, menjek haza gyógyuljak meg.

2023. aug. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Ha valaki nagyon beteg, pl... 39 fokos láza van, akkor maradjon otthon, és gyógyuljon meg. Ez lenne a normális, de ismerek olyan cégeket ahol a főnökséget nem érdekli, hogy mi bajod van, bejössz és kész, mert számítanak a munkádra, és a termelés nem állhat meg.

Sok embert ismerek az ország minden tájáról, hallottam érdekes történeteket erről. Van aki tényleg beteg, és vannak Kamu betegek, a táppénzcsalók.

2023. aug. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!