Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szavakkal lehet megkérn...

Arpi1969 kérdése:

Milyen szavakkal lehet megkérni az ablakom előtti autósokat hogy reggel 06 óra előtt csak fele izomból csapkodja a kocsiajtót?

Figyelt kérdés

előzmény. én ugyebár egy fusztrát plori vok egy alagsori lakásban egy kisvárosban.

Amikor cetlit írtam szélvédőre hogy zavar a csapkodás mer közel lakok annak semmi foganatossága. illetve megüzenték hogy kötözzek el ha zavar. eddig ennyi az eredmény.



2023. aug. 26. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem alszol ilyenkor?
2023. aug. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
ki kell szurni a kocsi kerekeket minden alkalommal
2023. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

"megüzenték hogy kötözzek el ha zavar"


Mást nem tehetnek ők sem és te sem, úgy hogy köLtöznöd kell.



"eddig ennyi az eredmény"


Ettől jobb eredményt ne várj, mert nem lesz.

2023. aug. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szép szavakkal lehet leginkább eredményt elérni. Ha valakire rászólsz, akkor annál inkább csapkodja majd a kocsija ajtaját.Lehet ez se vezet eredményre, de én csak ezt ajánlanám, kedveskedő hangon, és úgy hogy ő is próbálja átérezni problémádat. Na és csak finoman, nehogy támadásnak vegyék, és ne vegyék álkedveskedésnek se. Tudom nem egyszerű, főleg ha már nagyon kivagy. De a gumikiszúrás, rájuk kiabálás szerintem nem vezet eredményre. Meg persze el is költözhetsz, de az már csak a végső megoldás.
2023. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Mondd azt hogy van egy kisbabád, és nagyon nyűgös szokott lenni, ha felébred az ajtócsapkodás hangjára, és legyenek már egy kicsit megértőek!
2023. aug. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Sok mindent nem. Bár aki a saját kocsija ajtaját csapkodja... Normálisan szokás behúzni dehát gondolom akkor tragacs munkás autók amiknek már mindegy
2023. aug. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Hát mivel az emberek 90 % kifejezetten boldog, ha felébreszthet valakit, ezért elég öngól ha megmondod nekik hogy felébredsz rá, mert még jobban fogják csinálni. Az a 10 % aki megértené és figyelembe venné, meg elhanyagolható létszám. Szóval fapofa, esetleg hivatkozhatsz a beteg nagyanyádra akit ápolni kell, talán az ilyen parasztok még mindig leginkább az anyjukhoz-nagyanyjukhoz kötődnek, és esetleg valamit megmozgat benne hogy hö, tényleg, más emberek is vannak.
2023. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
16%

Nem kell lefeküdni este 8kor aztán akkor nem fog kipattanni a csipád már reggel 6kor.


Aki annyira fáradt az egy ajtócsukódástól tud aludni.

2023. aug. 27. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
8-as hülye.
2023. aug. 27. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
csapkodd a lakásban az ajtókat még hangosabban
2023. aug. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!