Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretek kórházban...

Miért szeretek kórházban lenni ? Más is szeret kórházban lenni ?

Figyelt kérdés
Meg beteg is szeretek lenni . Annyira jó érzés

2023. szept. 7. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Táppénzen szeretek lenni mert nem kell a b.z. munkahelyre bemenni de a kórházban talán rosszabb mint a munkahelyen lenni vagy talán egyenértékűen sz.r
2023. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

A kórház betegséget jelent.

Beteges, ha valaki oda vágyik.

2023. szept. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kroms ***** válasza:
Én összesen 5 napot töltöttem eddig kórházban, de az első 2-t ebből szinte átaludtam, mivel műtét után ennyi ideig voltam az altató hatása alatt. Alapból nem volt rossz, mert napi 3-szor hozták az ingyen ételt (nyilván minimális minőségű, de mégis ehető volt), meg időnként átsétáltak a szobán az egyetemi hallgatók és oktatók, hogy megcsodáljanak minket. A nehéz része leginkább az volt, hogy nyáron voltam bent, így kb. 32 fok volt a szobában, ahol 8-an feküdtünk. Ja, meg az egyik beteg az éjszaka nagy részét köhögéssel töltötte, úgyhogy azt is élvezhettem. Nem voltam olyan állapotban, hogy sokat mozoghassak, úgyhogy a nap nagy részét Sons of Anarchy nézésével, zenehallgatással és olvasással töltöttem a mobilomon, ami nem volt rossz. Összességében kicsit üdülős hangulata volt az egésznek, de még sokkal jobb lett volna, ha olyan állapotban lettem volna, hogy a kertbe is kimehetek.
2023. szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Még a "kórházszagtól" is rosszul vagyok.
2023. szept. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert látsz nálad betegebb embereket és nem érzed ilyenkor a saját nyomorultságodat.Gondolom a való életben kisebbségi komplexusod van,ahol találkozol/látsz sikeres egészséges embereket.
2023. szept. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szolovjov ***** válasza:
Nekem már attól 100 fölötti a pulzusom, ha átlépem a bejáratát ezeknek a hullagyáraknak. Félek ott lenni.
2023. szept. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!