Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges figyelemhiány/szeretet...

Beteges figyelemhiány/szeretethiány, ha kórházba akarok kerülni, hogy törődjenek velem? 19/l

Figyelt kérdés

Már egy ideje arról fantáziálok, hogy mi lenne ha rosszul lennék, jönne értem a mentő és aggódnának értem az emberek...jönnének látogatni, érdeklődnének, beszélgetnének.

És az orvosok, ápolók gondoskodására is vágyom. Az érzésre, hogy rólam beszélnek, értem tesznek dolgokat, azon dolgoznak hogy nekem jobb legyen



2020. aug. 23. 18:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2020. aug. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%
tapasztalatom szerint ez nem szeretethiány, hanem fontoskodás és uralkodási vágy
2020. aug. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És mi lehet az oka? Mit tehetek, hogy megszűnjön?
2020. aug. 23. 18:21
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Menj el pszichológushoz, foglalkozik is veled, így kiéled magad, és ki is gyógyít a bajodból, legyen az nárcisztikus személyiségzavar, vagy hiánytünet.
2020. aug. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
53%
merném javasolni a napi 5km futást vagy legalább egy óra intenzív edzést. az nagyon tudja az ilyen tüneteket enyhíteni. ha szerencséd van csak az energia teng túl benned:)
2020. aug. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem csak nagyon unatkozol. Majd ha kipróbáltad egyszer rájössz hogy senki nem fog veled foglalkozni és a kórhaznál nincs rosszabb dolog ahova kerülni lehet. Talán még a börtön.
2020. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ápoló vagyok, de hidd el, hogy senkinek nem lenne ideje arra, hogy téged pátyolgasson és sajnáljon, mikor még sok beteg van rajtad kívül az osztályon, másrészt pedig én sem szeretek annyira lespanolni a beteggel és kötődni hozzá. Nem mellesleg ahhoz, hogy kórházba kerülj igen nyomós indok kell, nem elég egy “fáj a hasam”, “fáj a fejem”, engem egy vesével vesemedencegyulladás miatt sem vettek fel osztályra.
2020. aug. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szomorú, nehogy Münchausen-szindróma legyen belőle. Jelezd a családodnak (ha lehet), hogy szeretnél több időt együtt tölteni velük, és ha lehet, keríts egy pszichológust is.
2020. aug. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
En bipolaris vagyok es szemelyisegzavaros es valóban, mikor volt egy műtetem izgultam persze, de élveztem, hogy en vagyok a középpontban es rám figyelnek. Rengetegszer színleltem mar ajulast család, lakótársak es orvos előtt is. Volt, hogy örültem, hogy antidepresszánst, vagy nyugtatót kell kiváltanom, mert azt gondoltam erre jobban felfigyel majd a gyogyszertaros... nekem biztos, hogy figyelem es szeretethiányom van, illetve nagyon magányos is vagyok.
2020. aug. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanígy voltam én is a műtétemnél, volt hogy magamnak “csináltam” pánikrohamot illetve direkt nem ettem hogy elájuljak. És ha orvoshoz megyünk, mindig várom hogy valami különleges dologra legyen figyelmes, amit ki kell vizsgálni
2020. aug. 23. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!