Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha barátnőm...

Mit csináljak, ha barátnőm apja látott meztelenül?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél voltunk, hajnal 2-körül értünk haza, és egyből mentünk fürödni. Megfürödtünk, de nagyon kellett pisilnem, és gondoltam gyors átszaladok a wc-be meztelenül, ilyenkor úgyis alszik mindenki. Így is volt, pisilek, és egyszer csak hallom, hogy nyílik az ajtó. A barátnőm apja volt az, kopogás nélkül bejött teljesen a wc-be szó szerint, valamiért akkor vette észre, hogy bent pisilek, anyaszült meztelenül. Nem szólt semmit, fogta magát és kiment. Másnap reggel se mondtak semmit nekem a szülei.


Viszont egy nappal később mikor találkoztam a barátnőmmel, mondta, hogy a szülei le vannak sokkolva, főleg a faterja, hogy én náluk meztelenül mászkálok a lakásba. És hogy ilyen elő ne forduljon többet. Sőt bnőm mesélte, hogy elmesélték kb. Minden ismerősüknek is, kb. 2 hete ezen a témán csámcsognak. Az apja konkrétan nem tudja hova tenni, hogy látott engem meztelenül náluk.


Mit csináljak ezzel a helyzettel? Tudom, hibáztam, magamra kellett volna teríteni legalább egy törölközőt. De most utólag nem értem mit várnak már tőlem. Kérjek bocsánatot esetleg? Vagy nem tudom. Nem szívesen megyek hozzájuk azóta.


25/F



2023. szept. 9. 00:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Ha nem szereti a fiatal fiúkat, akkor nincs gond.
2023. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%

Elég gáz, hogy rögtön kipletykálnak mindent rólad/rólatok. Legalább tudod hányadán állj velük.

Barátnőd nem kelt a védelmedre?

2023. szept. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
A baratnod szulei rwtardaltak. Ki nem szarja le?
2023. szept. 9. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
25 évesen miért a barátnődhöz mentek ? Vidd haza a csajt! A szimpla jelenléted zavarja a fatert, mind1, hogy látott csupaszon, vagy sem, ez csak egy indok volt, arra, hogy kifejezze a nem tetszését.
2023. szept. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
29%

Légy férfi, állj elé minél előbb, és mond meg, hogy sajnálod a múltorit, és máskor nem lesz ilyen.


Azt, hogy fel van háborodva, teljesen jogos: ugyanilyen erővel bárki más is megláthatott volna téged, pl. a felesége, vagy a barátnőd lánytestvére ha van.


Én tökre meg tudom érteni, hogy kibeszélik a felháborodásukat, így tudják feldolgozni.


Esetleg ha másnap reggel rögtön eléálltál volna bocsánatot kérni, és megbeszélni a dolgot, akkor másképp ment volna, de sunnyogsz.


Hát meg lehet rólad a véleményük. Sokat kell bizonyítanod a szimpla bocsánatkérésen túl, hogy a történtek ellenére normális, megbízható ember vagy. (Ha az vagy, és komolyak a szándékaid.)

2023. szept. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

"de nagyon kellett pisilnem"


Hát nem vagy túl férfias, azt kell mondjam. Egy igazi férfi szépen visszatartja, legalább addig amíg magára kap egy boxeralsó/póló együttest vagy legalább egy törölközőt. Ezt te szúrtad el, öcsi.

2023. szept. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
14%

Hát igen, legalább itt ne így írtál volna, hanem hogy részeg voltál, nem voltál magadnál, csak magatokra gondoltatok... De ez a nagyon kellett pisilnem szöveg, hánynom kell.


Ha úgy viselkedtetek, mintha egyedül laknátok, semmi gond... költözzetek össze, és lakjatok egyedül, és akár meztelenül ugrálhatsz is az asztalotokon.

2023. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%
Én nem értem miért problémáznak ezen. Gondolom nem jártad be a házat egy szál pöcsben, hanem csak a mosdóban pisiltél. Ha meg vendég van nálam, akkor még éjszaka is kopogok a mosdó vagy a wc ajtón.
2023. szept. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
Gondolom, külön helyiségben van a wécé és a mosdó. Épp elég, hogy kiment meztelenül az előszobába.
2023. szept. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk egy boxeralsót felvehettél volna, nem hiszem hogy azona 2 pillanaton múlt a pisilésed.


Másrészt az apja rádnyitotta az ajtót, hogy nem veszi észre hogy valaki használja a mosdót? Az meg hogy kipletykálták a dolgot az elég szánalmas.

2023. szept. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!