Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak, ha barátnőm...

Mit csináljak, ha barátnőm apja látott meztelenül?

Figyelt kérdés

Barátnőméknél voltunk, hajnal 2-körül értünk haza, és egyből mentünk fürödni. Megfürödtünk, de nagyon kellett pisilnem, és gondoltam gyors átszaladok a wc-be meztelenül, ilyenkor úgyis alszik mindenki. Így is volt, pisilek, és egyszer csak hallom, hogy nyílik az ajtó. A barátnőm apja volt az, kopogás nélkül bejött teljesen a wc-be szó szerint, valamiért akkor vette észre, hogy bent pisilek, anyaszült meztelenül. Nem szólt semmit, fogta magát és kiment. Másnap reggel se mondtak semmit nekem a szülei.


Viszont egy nappal később mikor találkoztam a barátnőmmel, mondta, hogy a szülei le vannak sokkolva, főleg a faterja, hogy én náluk meztelenül mászkálok a lakásba. És hogy ilyen elő ne forduljon többet. Sőt bnőm mesélte, hogy elmesélték kb. Minden ismerősüknek is, kb. 2 hete ezen a témán csámcsognak. Az apja konkrétan nem tudja hova tenni, hogy látott engem meztelenül náluk.


Mit csináljak ezzel a helyzettel? Tudom, hibáztam, magamra kellett volna teríteni legalább egy törölközőt. De most utólag nem értem mit várnak már tőlem. Kérjek bocsánatot esetleg? Vagy nem tudom. Nem szívesen megyek hozzájuk azóta.


25/F



2023. szept. 9. 00:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Fater kb les.zarja hogy látott, csak simán nem bír, és most ezzel oda tud neked szúrni kicsit.


Én a helyedben minimalizálnám az ott töltött időt, pláne az ottalvásokat, és akkor úgy brunyálok ahogy akarok, és amikor akarom :)

2023. szept. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Hát semmit se nagyon tudsz csinálni mert megtörtént. De az elég tiszteletlen dolog volt tőlük hogy elpletykálták mindenkinek. Legközelebb inkább egy töröközőt csavarj magadra, vagy vegyél fel valamit.
2023. szept. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!