Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A szőke haj, kék szem minden...

A szőke haj, kék szem minden Európán kívüli kultúrában szépségideálnak számít?

Figyelt kérdés
A Közel-Keleten figyeltem ezt meg, hogy az ottani férfiaknak mennyire tetszenek a szőke európai nők. Valahogy nagyon egzotikusnak számít nekik, sokan simán odajönnek, hogy csak szelfizhessenek velük meg alapból nagyon próbálnak nyomulni. Persze nőkre igaz ez, szőke férfi az kevésbé számít kuriózumnak. Ázsiában is köztudott, hogy a fehér bőr az ideál és a szőke orosz modellek nagyon kelendőek az ottani divatiparban. Afrikát nem tudom, ott lehet más a helyzet, de eddig mindenhol azt láttam, hogy a fehér nőket tartják leginkább vonzónak.

2023. szept. 11. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
NEM. Ez csak újabb szokás, ahol a sötét alapszín a megszokott, ott a világos a különleges, meg fordítva is
2023. szept. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Vannak, akiknek tetszik, másoknak meg nem, az egész világon.
2023. szept. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
87%

"A Közel-Keleten figyeltem ezt meg, hogy az ottani férfiaknak mennyire tetszenek a szőke európai nők."


Viszonylag gyakran járok a Közel Keleten és a fő oka ennek, hogy az európai nőket könnyen kaphatónak tartják.

2023. szept. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
51%
Nem. Onmagaban nem erdekes. Egy eszaki arc barnaban is eszaki. Egy keleti meg vilagos kompexioval is nagyon keleti.
2023. szept. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!