Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ilyenkor? Lentebb...

Mit tegyek ilyenkor? Lentebb kifejtem.

Figyelt kérdés

Szóval szégyen, nem szégyen, jelenleg közmunkás vagyok, de úgy álltam hozzá, jobb mint ha otthol ülnék.

Viszont nagyon sok lusta, paraszt közé kerültem, és kb én dolgozok egész munkaidő alatt.

A nagy része C*ány, ők ülhetnek egész munka idő alatt.

De jelenleg máshol nem tudok elhelyezkedni, így is úgy vagyok vele hogy jobb mint ha itthon ülnék.

De érzem, ez nem az én köröm, és nem tudom mit tegyek, hogy rendes állások legyen.

Szürke hályogom van, és magas vérnyomásom, így sajnos egy gyárban is megbuknék orvosin.

Félek hogy mostmár ez lesz csak?

Ti mit tennének?



#munka #alja néppel
2023. szept. 12. 13:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Jobb, mint ha otthon ülnél.
2023. szept. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jobb.

De csicskának se lenni öröm.

2023. szept. 12. 13:32
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Menj el a munkaugyi kozpontba, ha be vagy regisztralva es lesz esetleg gyari melora uresedes, akkor fognak keresni... egy eselyt meger.
2023. szept. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Mar bocs, de sztem az egeszsegugyi problemaidat csak kifogaskent mondod. A munkaugyi kozpont jobban ert hozza, hogy lenne-e eselyes jobb melora. Mindenkepp probald meg legalabb egyszer, veszteni nem vesztesz semmit.
2023. szept. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

Hát kezdésként elmehetnél a szemészetre és kezeltethetnéd a szürkehályogodoat. 2500 éve tudják gyógyítani, ráadásul a TB fedezi, szóval... na:D Nem musázj ám megvakulni.


A magas vérnoymás szintén kezelhető gyógyszeresen. Nyilván nem megszüntethető, de kontrollálható, tünetmentesíthető a megfelelően beállított gyógyszerekkel.


Emellett elmehetsz a rehabilitációs központba is komplex vizsgálatra a mindenféle orvosi papírjaiddal, az egészségügyi károsodásod mértéke alapján akár rokkantsági járadékot is megítélhetnek, ami egy fix pénz minden hónapban függetlenül attól, hogy odlgozol-e vagy sem. Ingyen pénz kötelezettség nélkül, miért kéne megtagadni?:D


Közmunkából meg elsősorban továbbképzéssel tudsz kikerülni. Nyilván függ a korábbi képesítésedtől is hogy merre érdemes indulni.

2023. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
Dolgozzál csak szépen, a munka nemesít.
2023. szept. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szeretek dolgozni utolsó.

De nem azért koptattam a padot, hogy alja nép csicskája legyek.

Jelentkeztem gyárba, legó, orvosin elhasaltam...

2023. szept. 12. 16:23
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

"De nem azért koptattam a padot, hogy alja nép csicskája legyek."

"Jelentkeztem gyárba"

. Ez már ilyen Hócipő stílus...

2023. szept. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
29%
LoL :D :D :D
2023. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:

"De nem azért koptattam a padot, hogy alja nép csicskája legyek."

De hidd el, sokkal gyorsabban telik a nap, mintha az lenne a legnagyobb problémád, hogy melyik farpofádra helyezd a súlyodat.

2023. szept. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!